Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire éri meg autóval...

Mennyire éri meg autóval netpincérezni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy mazda demiom 1.3 75le, es kb 8 liter fogyaszt. Pesten dolgoznék, a varosban illetve a varos melletti kert varosba.


Ugye, a biciklis, robogósok rövid távokat tesznek meg gyorsan, mert tudnak cikázni mindenhol, es a parkolas is konnyebb. Vagy autoval se annyira tré? Pl. Lehet, hogy párszor inkább este fele mennék dolgozni, mert elég szar a bioritmusom és van hogy nem alszok éjjelente.

Heti 40 órát dolgoznék kb, és legalább egy 300ezret meg szeretnék keresni havi szinten, ugye fizetni kell az egyeni vallalkozoit, de viszont minden borravalo az enyem (helyes srác vagyok, nem tom hogy emiatt tobbet fogok-e kapni), es akkor a benzint is kell.

Egy oldal szerint heti 5 8 oras munkanap 408ezer ft a havi fizetes.


Szeretnék elkezdeni futárkodni, ez egy olyan meló amit nekem találtak ki, mert imadok vezeteni és ennek a munkának ez a lényege. Most érettségiztem le, tehát az egész nyaram szabad és lehet, hogy suli mellett is folytatnam persze kevesebb órában.


Érdemesebb lenne egy robogót venni inkább?



2021. máj. 6. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

"Egy oldal szerint heti 5 8 oras munkanap 408ezer ft a havi fizetes."

1. Mivel ez egy vállakozói munka, nem fizetés van, hanem bevétel

2. Nyilván ez egy optimista becslés, és mivel becslésről van szó, nincs értelme ilyen konkrét számokat írni. Ha azt írná hogy 300-400 között az hihető lenne, de ahol ilyen pontosan konkrét összeget adnak meg, az komolytalan. A bevétel jórésze a címpénzekből jön, az meg kiszámíthatatlan egyébként is.



Egyébként autóval többet is fizetnek, mint robogóval, szóval ha jól helyezkedsz el, megéri.

2021. máj. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 2. Nyilván nem egy optimista becslés, hanem egy múltbéli adat, amit a közlője tapasztalt. Netpincérnél a címek száma legfeljebb az új zónákban kiszámíthataltan, a műszakokat a forgalomhoz alakítják, tehát a műszakban levő futárok jó eséllyel kapják a címeket, illetve autós futárok minden zónában kapnak órabért is. Egyébként a 408 ezer meglepően pontos, nekem ennyi lenne a bevételem 8 órában kerékpárral. (szabadság nélkül persze)
2021. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"tehát a műszakban levő futárok jó eséllyel kapják a címeket,"

Igen, és egy címet elintézni mindig ugyanannyi idő? Nyilván nem, így csak becsülni lehet a bevételt.


Egyébként de, a 408 ezer egy (rossz) becslés. Ha azt írná, hogy valaki 2020 júnisuban ennyit keresett, az egy tapasztalt adat. De a kérdező nem ezt írta, hanem hogy "ennyi a havi fizetés", ami nyilván becslés, mert nem mindig ennyi.

2021. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 ezt írta a kérdező, de nem tudjuk hogy mit olvasott.


És hogy mennyi idő kivinni egy címet? Valamelyiket 2 perc, valamelyiket 20 perc. Én egyébként szeptember óta írom hogy mennyit dolgoztam és mennyit kerestem, és úgy jön ki 8 órára a 405.000 és meglepő hogy mennyire ennyi havi átlagban. De tökmindegy, mert te úgyis jobban tudod, nyilván sokat netpincéreztél az elmúlt 2 évben.

2021. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Nem, nem netpincéreztem sokat az elmúlt 2 évben... De attól józan paraszti eszem még van. Tudod, nem kell szakácsnak lenni, hogy megmondjam, hogy szar ízű a főzelék.
2021. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, inkább megyek a KFC-hez. Ez a meló akkor lenne jó, hogy ha többet nem iskoláznék, de szeptembertől megyek szakmára a KFC-nél meg kifejezetten diákokat keresnek futárnak
2021. máj. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!