Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Duna House-nál ingatlanértékes...

Duna House-nál ingatlanértékesítői munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki tudna információt adni (akinek aktuális tapasztalata van) ingatlanértékesítéssel kapcsolatban? A Duna House-nál tervezek elhelyezkedni. A sulim megvan hozzá. Ha jelentkezek ők irányítanak ki az egyik irodájukba? Bejelentett munka mellett szeretném csinálni,akkor is ki kell váltani az egyéni vállalkozói? Hány %ot kapok az eladásokból? Az iroda ad ingatlanokat vagy nekem kell keresgélni? Őket mennyi illeti meg a jutalékomból?

(kerestem az oldalukon ezeket az infókat de nem találtam...)

Mennyi esély van sikeres ingatlanosnak lenni?



2021. máj. 7. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell keresgélni méghozzá elég erőszakosan.

Jutalék többmindentől függ.

2021. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg.
2021. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párom ingatlanos. Ő irodánál kezdte, ott nem voltak korrektek vele. Azóta egyéni vállalkozó, és sokkal jobban megy így neki. A DH-ról amúgy nem jó a véleménye, iszonyat magas jutalékért dolgoznak, de te abból keveset kapsz kézhez.
2021. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok. Sikeres ingatlanos akkor lehetsz, ha szereted amit csinálsz, és kitartó vagy. Illetve a jogszabályokat is fújni kell, mert bármikor jöhet egy komplikáltabb helyzet. Sokan tiszavirág életűek a szakmában, és kóklerek, csalnak. Van, aki feladja hamar, mert előtte túl könnyűnek ítélte meg, és munka közben jön rá milyen is ez a szakma..illetve, hogy még kevés a tudása. Páromnak is voltak hullámvölgyei, amikor iszonyat nehéz volt..van egy jó ingatlanos barátja. Na ő aztán éjt nappallá téve dolgozik..konkrétan nincs semmi magánélete, családra is alig jut ideje..egész nap úton van, ő már ajánlásból dolgozik. Ennek szakmailag meg is van az eredménye, havi 2-4 millió is összejön neki.
2021. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha valakinek van még tapasztalata szívesen fogadom:)
2021. máj. 11. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!