Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van köztünk reptéren dolgozó...

Van köztünk reptéren dolgozó személy? Lenne pár kérdésem egy állásról.

Figyelt kérdés
Interneten van egy állás. Reptéri ellenörzőpont személy, és jarműátvizsgálo (sra) pozíció. Mit kell itt csinálni pontosan? Jó munkakör ez 12 órában? Mennyire kell, hogy testalkatban erős, és nagyobb darab legyek? Ez olyan munka, mint egy biztonsági őr?
2021. máj. 14. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
hívd fel a repteret és kérdezd meg
2021. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam ilyesmiben 5 éve, csak utasbiztonságon. Hasonló egy biztonsági őrhöz, de talpalni kell egész nap szóval jó fizikum kell. Belső képzés is lesz és hatósági vizsga, addig nem dolgozhatsz.


Én utáltam, egész nap embereket és csomagokat vizsgáltam, ha eddig nem utáltad az embereket, most fogod. SRA szerintem rosszabb, mert ott még járműveket is turkálsz.


WC és kaja megoldása is elég gáz, mert várnod kell váltásra, addig nem hagyhatod el a posztod. A siralmas beosztásokról meg ne is beszéljünk. Én ugyan csak 8 órában csináltam (3 műszak), de volt hogy zsinórban 7 napot kellett lehúzni, csak hogy kapjak 2 nap szünetet. 12 órában barátibb lesz a pihenő elosztása, de szerintem 12 óra ilyen munkakörben nagyon megterhelő.

2021. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!