Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön lenne érdemes...

Külföldön lenne érdemes dolgoznom, ha nem tudom 19 évesen, hogy mit akarok csinálni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Akkor is külföldön lenne érdemes dolgoznod, ha tudod mit akarsz csinálni.
2021. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
19 évesen szerintem még nagyon sokan nem tudják.
2021. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem tudod mit akarsz csinálni akkor hogy találsz magadnak külföldön munkát? Mert akkor ugyanúgy itthon is találhatnál.
2021. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Mivel Magyarorszagon betanitott munkaskent nevetseges osszeget fizetnek, csakis kulfold.


Illetve mivel az oktatas is gyenge, a sulit is kulfoldon vegezd.

2021. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
mert külföldön már tudni fogod hogy mit akarsz?
2021. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Magasan verik a nyugati egyetemeket a hazaiak, csak mondom. Ne tanulj kinn!
2021. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

"Magasan verik a nyugati egyetemeket a hazaiak"


Álmodban. Eleg, ha megnezed a nemzetkozi rangsorokat.


A BME is azert nehez, mert szetszivatjak a fiatalokat.


A tobbi egyetem is egy vicc, elmeleti, kiveve az orvosit.

2021. jún. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Látszik hogy fogalmad sincs a témáról, inkább ne erőltetsd. Nem azt mondom hogy a magyar egyetemek a világ legjobbjai, de kategorikusan kijelenteni hogy a nyugati egyetemeknél szarabbak nem lehet. Alapból semmi értelme magyar egyetmekről és nyugati egyetemekről beszélni általánosságban, konkrét egyetemek konkrét képzéseit van értelme összehasonlítani.
2021. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as. Nezd meg a rangsorokat.

+

Forumok, stb.

Felszereltseg, gyakorlatiassag, hallgatobarat, stb.


De aki hulyenek szuletett, mint te, az is marad.

2021. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:


"De aki hulyenek szuletett, mint te, az is marad."

Igen, ez rád különösen igaz, mivel látom, nem sikerült értelmezni amti leírtam. Nem azt mondta hogy a magyar egyetemek jobbak mint a külföldiek. Én csak azt mondtam, hogy komplett egyetemeket nincs értelme összehasonlítani, és rangsorolni sem. A miskolci egyetem bányamérnöki mesterképzését a bécsi tudomisénmilyen egyetem bányamérnöki mesterképzésével (nem tudom pont ilyen szakok vannak-e, csak mondtam egy példát) van értelme összehasonlítani. Kompletten a miskolci egyetemet a bécsi egyetemmel hülyeség.

Magyarországon is vannak nagyon jó, sőt európai szinten kiváló képzések. (közel sem csak az orvosi) Csak amíg nyugat európában egy adott karon (fiktív számok) 15 képzésből 12 színvonalas, addig nálunk 15-ből mondjuk 4. Így az összegyetemi rangsorban nyilván alulmarad a magyar egyetem. De aki pont annak a 4 képzésnek valamelyikére szeretne menni, tökéletes a magyar egyetem is.

2021. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!