Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Göd Samsung gyár operátor...

Göd Samsung gyár operátor vélemény?

Figyelt kérdés

Nem tudom miben tér el az operátor 1 meg az operátor 2, de engem operátor 2nek vettek fel.

Sok rosszat hallok róla, de valami rengeteget. Viszont ezek az adatok, vélemények legalább fél évesek, kivéve egyet, de nem bízom egyetlen véleményre a dolgot.


Szóval operátor 2nek vettek fel és 1 hónapon belül kezdeni fogok. Viszont semmit nem tudok arról, hogy az operátorok mit csinálnak, hogy én miért operátor 2 vagyok és az mit csinál az op1hez képest. Állítólag állandó 2 műszakos 12 órázás van, ami annyit tesz, hogy 3 nap 12 óra nappal, 3 pihenő, 3 éjjel ugyanez, 3 pihenő, viszont rengeteg helyen írták, hogy vagy 4 nap 12 órázás, 2 nap pihenő, avagy állandó 12 órázás nappal éjszakai műszak nélkül, ami meg azért igencsak lelohasztja a fizetést. Ja meg persze a "köpködő ukránok" is érdekelne, kb mit takar... Mert ha a szó szoros értelmében köpködnek, nem soknak marad foga.

Na de szerintem érthető, mi a problémám és mi felől érdeklődnék.


Lehetőleg azok írjanak akik ott voltak egy ideig.

Helo!


2021. jún. 28. 07:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Talan még olyan kérdés, hogy a próbaidő alatt a betanítás hogy zajlik.
2021. jún. 28. 07:49
 2/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Nagyon szigorú hely, de túlságosan is"

Kicsivel lentebb, ugyanebben a kommentben: "éjszakai műszakban konkrétan beültem a gépek mögé sorozatozni a telómmal, vagy aludni"

Nekem tényleges válaszok kellenek, nem ilyen marhákkal összedobott valami. Ez kb olyan mintha írnék egy cikket arról, hogy milyen szar az XY kocsi, 200 perc után meg a végére írnám a cikknek, hogy amúgy tök jó és még évekig használni fogom....

2021. jún. 28. 09:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyu, nekem egy ismerősöm mérnök ott, és azt mondja hogy egy elmebeteg hely, ahol úgy bánnak a kollegákkal mint a kutyákkal. Na most ha egy mérnökhöz így viszonyulnak, akkor szerinted az operátorokkal mi a helyzet?
2021. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mióta dolgozik ott?
2021. jún. 28. 09:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Szép hosszú idő lehet.
2021. jún. 28. 16:24
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, itt a végén azt írják, hogy az "ILT" részleget kerülje aki tudja("Ha lehet kerüljétek a modul és az ILT részleget.") , amit te küldtél abban meg azt írják, hogy az a legjobb("én kifogtam az egész gyárban a legjobb részleget (ILT), ahol a legtöbbet lehet pihenni ").


Na ilyenkor mi van? Ezen felül még mindig érdekelne, mióta dolgozik ott a te ismerősöd.

2021. jún. 29. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!