Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Starbucksban dolgozni?

Milyen a Starbucksban dolgozni?

Figyelt kérdés

Eddig csak irodában dolgoztam, viszont mostanában nagyon nehezen találok munkát, így másfelé is nézelődöm. Mennyire nehéz betanulni? Nagyon fárasztó? Maga a cég korrekt? Igazából bármilyen tapasztalat érdekel. :)

24/N



2021. júl. 5. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Betanított munka

160-200 nettó

2021. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom 4 órára jelent be vagy 8 minimálbérre de ha így van akkor már menekülj is
2021. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki be van jelentve rendesen.

A munka önmagában nem nehéz, de iszonyatosan fárasztó tud lenni egy-egy hosszabb műszak főleg, ha sosem voltál vendéglátós. Forgalmasabb üzletekben folyamatosan van vendég, a kisebbekben pedig max ketten vagytok műszakban és ugye a vendégek után takarítani is kell, plusz feltölteni a készleteket folyamatosan, figyelni a mosdókat stb… szóval mindig van mit csinálni, leülni nyilván nem lehet, de egyhelyben ácsorogni sem.

Én amúgy szerettem, mindenre megtanítottak és a kávékultúra is tök érdekes volt számomra :)

A kollégáim is nagyon cukik voltak, de ha valami nem volt jól megcsinálva, rendesen kaptunk az üzletvezetőtől érte, szóval tényleg nem lehet ellazulni a műszakokat :D

2021. okt. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!