Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azzal elvágom magam az állásin...

Azzal elvágom magam az állásinterjún, ha megkérdezem, hogy van-e lehetőség arra, hogy a jövőben áthelyezzenek külföldre?

Figyelt kérdés
Természetesen nem arra gondolok, hogy fél év után már rögtön külföldre küldenek, vagy hogy semmit se kell tennem és adott a lehetőség, hanem engem multicégek esetében nagyon is érdekel, hogy van-e egyáltalán lehetőség arra, hogy a jövőben kihelyezzenek, ha úgy adódik. Gáz erre rákérdezni az állásinterjún?

2021. júl. 17. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint úgy gondolom, hogy kontextus függvényében beleférhet. Én rászoktam kérdezni, hogy mizu a karrier kilátásokkal hosszabb, mondjuk 5-10 éves távon, de tapasztalataim alapján az az igazság, hogy ezek a külföldre kihelyezetett emberek a kivételt erősítik, én nem is tudom milyen szakmai kiválóság kellhet hozzá, személy szerint közelről nem ismerek senkit, akinek sikerült volna, persze, lehet cége válogatja.
2021. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez neked feletétele, hogy elfogadd az állást, akkor kérdezd meg. Ha nem feltétel, de előny egy másik folyamatban lévő interjúval szemben, akkor kérdezd meg, de csak a végén.

Ha nem feltétele annak, hogy elfogadd, akkor ne kérdezd meg, majd megkérdezed miután felvettek.

2021. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ráér ez mondjuk az első éves teljesítményértékelésen.
2021. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol ezt nem szoktak megkerdezni, de ha elotte tajekozodsz picit a cegrol, akkor eleg sok ilyen infot ossze lehet szedni. Van pl szoftverceg Magyarorszagon, ami konkretan szazas nagysagrendben kuld ki fejlesztoket kulfoldi lokaciokra, amikor nekik dolgoztam, volt olyan, hogy magyarul ment a kinti irodaban a meeting, mert mindenki magyar volt.


Altalanossagban az elmondhato, hogy minel nehezebb bekerulni egy helyre, minel magasabbak a szakmai szurok, annal konnyebb kesobb onnan kulfoldre menni, egyszeruen azert mert eleve csak olyan embereket vesznek fel akik erre alkalmasak. Peldaul ha egy cegnel eleve elvaras az, hogy folyekony legyen az angolod, az mar eleve egy ilyen tenyezo.

2021. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Manapság már mindennel elvághatod magad az állásinterjún, mert vagy eleve van protekciós jelentkező, vagy rengeteg jelentkező van az állásra, köztük olyanok is, akik sokkal jobbak nálad.
2021. júl. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!