Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok olyan helyen,...

Dolgoznátok olyan helyen, amit szerettek, de túl sok a munka és folyton túlórázni kellene?

Figyelt kérdés
Korábban multis környezetben dolgoztam, ssc jellegű helyen, nem kellett megszakadnom. Idén áprilistól egy magyar KKV-nál dolgozom egy felelősségteljesebb pozícióban, a feladatok sokkal jobbak, csak nem férnek bele 8 órába. Olyan napi 9,5-10 órára van szükségem a feladatok elvégzéséhez (nem hiszem, hogy csak én vagyok ezzel így, mert a főnökeim szombaton is dolgoznak és küldik a feladatokat). A túlórát sehogy nem fizetik (igaz, még sehol nem voltam ahol fizették volna), azt érzem az egész életem rámegy a munkára, mert esténként is ezzel foglalkozom.
2021. júl. 18. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dolgoznék ilyen helyen. Azért az hozzátartozik hogy én már nem vagyok 20 éves, és egyrészt idősebb korban rájön a ember hogy az élet rövid, nem érdemes munkával tölteni az egészet. Másrészt van annyi pénzem hogy nyugodtan azt mondhatom, hogy nem túlórázok, rúgjatok ki ha nem tetszik. Ha te fiatalabb vagy és kell a pénz, akkor csináld valameddig, amíg úgy nem érzed elég volt.
2021. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most még szereted, de ha folyamatosan ingyen túlórázol, majd meg fogod utálni. Onnantól kezdve pedig nem lesz aktuális a kérdés: olyan helyen fogsz dolgozni, ahol túl sok a munka és még nem is szereted.
2021. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen munkahelyre ráment az egészségem. Eljöttem, már jól vagyok.
2021. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, rámehet az egészséget és a magánéleted.
2021. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt végzem el amiért megfizetnek.. semmi mást! Ha kell a + munkám akkor azért fizessenek + pénzt.
2021. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Javítanám a saját hatékonyságom a sírás helyett. Most is azt csinálom. Ha úgy végezném a munkám, ahogy anno betanítottak, napi 10-12 órát dolgoznék, így elég normálisan kezelhető a helyzet. Mondjuk én le is tudom csúsztatni a plusz órákat
2021. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Ingyen nem dolgozunk. És jó lenne ha a hazai mentalitás is eljutna a heti 40 órás munkavégzéshez is ami a rothadó nyugati országokban van. Már ahol nem 35-37 van.


Sztem lépj, de aztán a te döntésed. Vagy közöld, hogy nem erre vállalkoztál.

2021. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!