Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lediplomázok itthon ápolás...

Ha lediplomázok itthon ápolás és betegellátás szakon, akkor könnyedén el tudok majd helyezkedni külföldön mint diplomás ápoló?

Figyelt kérdés

Nyílván a célország nyelvének ismerete mellett + angol tudással.


Mely országokba lehet/érdemes így kimenni?


Engem nagyon vonz ez a hivatás, s valószínüleg önköltségesen végezném...

De szinte biztos, hogy hosszútávon nem Magyarországon képzelem el a jövőm!


23 éves férfi vagyok. Eddig egy évet jártam egy másik szakra, jól is ment, csak hamar rájöttem hogy nem annyira érdekel az a terület.


Kicsit több mint 3 éve dolgozom egy OKJ szakmával és eddig mindig eltettem a fizum 75-80%-át, azt a keveset amit költöttem, a számlák rámeső részének rendezésére költöttem... Ugyanis még anyámmal lakom.


Angolul felsőfokon beszélek, németül egy kicsit.

Abból is van egy nyelvvizsgám, de őszintén nem szeretem annyira azt a nyelvet, meg már felejtettem is...

Szerintem 4 év alatt egyetem mellett meg tudok bármilyen nyelvet tanulni, hogyha esetleg nem Németországra vagy angol nyelvterületre esik a választásom.


Előre is köszi a válaszokat!



2021. júl. 22. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden országban hiányszakma. Ha van jó nyelvtudásod, azonnal találsz melót.
2021. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, könnyen. Nagy az igény.
2021. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
54%
És még nagy előnyben is vagy férfiként, mivel ez inkább női szakma, és egy 50 kilós nő nehezen forgat, emel egy 100+ kilós beteget.
2021. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!