Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen pályát válasszak?...

Milyen pályát válasszak? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

17 vagyok férfi.


amit utálok:

-kötött fix munkaidő

-fix bér



amit keresnék:

-szabad időbeosztás

- SOK (!!) munka.

- teljesitménybér


tehát utálom a 8órás fix munkarendet, ugyanakkor szeretek sokat dolgozni, agyalni, problémákat megoldani akár napi 10-12 órában is. a lényeg hogy én dönthessek az időmről. és csak teljesitménybér (esetleg karrier lehetőség) jöhet szóba mert fix X összeg nem motivál semennyire.


2010. aug. 29. 23:33
 1/5 A kérdező kommentje:
és még annyit hogy nagyon gyorsan tanulok. rengeteg tudok elolvasni rövid idő alatt. és idegileg nem lehet felb*szni szinte semmivel
2010. aug. 29. 23:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát egyelőre még gondolkodj. A jó szakmának, hogy ne mondjam, hivatásnak ismérve, hogy nem a fizetés motivál. Itt a képességeidről semmit nem árultál el, csak hogy teljesítménybért akarsz meg kötetlen munkaidőt. Ilyen munkák az ingatlanközvetítő, pénzügyi tanácsadó például.


Elkezdheted itt, aztán meg gondolkozz el, hogy mégis mihez akarsz kezdeni az életeddel. Akkor megtalálod a neked való munkát is.

2010. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem legyél fordító. de tényleg. ha van nyelvérzéked, akkor az passzol a leírtakhoz. ha az nem, akkor viszont nyiss saját üzletet. ott aztán tényleg te osztod be az idődet, és van is munka vele rendesen. sajnos nem tudom, mihez van kvalitásod, így csak ilyen konkrét ötleteket tudok adni :)
2010. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
víz-gáz fűtés szerelő
2010. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

területi értékesítő/képviselő



Elég sokat keresnek,rugalmas munkaidő..


Jogsi kell hozzá..Viszont elég egy érettségi.

2010. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!