Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A külföldre költözést hány...

A külföldre költözést hány évesen kell elengedni? (Szakképzettség vagy nyelvtudás nélkül)

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
65 fölött
2021. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Hat en nem terveznek igy kulfoldre koltozni. Jelenlegi szolga sorbol mennel egy kiszolgaltatott szolga sorba...
2021. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Múltkor olvastam egy cikket egy (magyar) bácsiról, aki egy görög szigeten egy kempingben lakik (sátorban) a tengerparton, hó elején kiveszi a (magyar) nyugdíját az ottani ATM-ből euróban és abból él. Azt mondta, itthon hajléktalan lenne, tkp. ott is az, de jól érzi magát mert nem fázik, a kempingben söpröget és takarít néha cserébe nem kérnek tőle pénzt, a nyugdíja meg kajára bőven elég.
2021. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anno érettségivel és nyelvtudással mentem ki, 18 évesen azt hittem, hogy majd bármilyen munkával úgy fogok ott élni, mint egy kiskirálylány. Persze nem így lett :D Pincérkedés heti 60 órában, alacsony bérért, babysitterkedés zsebpénzért...inkább hazajöttem egyetemet végezni. Most így diplomával, nyelvtudással és 2 év munkatapasztalattal, plusz félretett pénzzel örömmel nekivágok, de mindezek nélkül ne reménykedj túl sok jóban.
2021. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szaktudás, de leginkább nyelvtudás nélkül felejtsd el. Ki leszel használva maximálisan, már ha egyáltalán kapsz munkát.

A kérdés mindig az: alkalmaznál-e egy külföldit itthon, a saját képzeletbeli cégedben úgy, hogy pl. csak üzbégül tud? 99.999999% hogy nem, mert ősember szintjén kellene vele kommunikálni. Hogyan bíznál meg benne? Semmilyen papírmunkát nem tud ellátni, csak fizikai munkát tud végezni, amihez se olvasni se írni se beszélni nem kell. Külföldön pontosan így tekintenek a magyarokra. Haszontalan nyelvünk van munkavállalás szempontjából.

2021. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!