Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan jelentkezhetnék több...

Hogyan jelentkezhetnék több helyre?

Figyelt kérdés
Pályakezdőként keresek programozói/tesztelői állást. Ismerek három gyakran használt programozási nyelvet, mindhárommal interjúképes vagyok, de sajnos eddig összesen 3 helyre tudtam beadni az önéletrajzomat (mivel kezdőként csak olyanra merek jelentkezni, ami max. 2 év tapasztalatot ír). Mindhárom helyen eljutottam az interjú végéig, de aztán nem engem választottak. Szegeden keresek állást, vagy távmunkában. Ha így folytatódik, akkor leginkább árufeltöltő leszek. Mit tanácsoltok?
2021. szept. 1. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz mindenhova ami kicsit is esélyes.
2021. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

"(mivel kezdőként csak olyanra merek jelentkezni, ami max. 2 év tapasztalatot ír)"


Tehát eleve olyan helyekre jelentkezel, aminek nem felelsz meg, mivel pályakezdő vagy.

Add be mindenhova a jelentkezésedet (angol hogy megy?), s akkor majd csak lesz valami. Eleve nagyon sok helyre kell jelentkezni ahhoz, hogy valahol felvegyenek - pályakezdőként nem könnyű...

2021. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2:

Nem feltétlen professzionális tapasztalatot kérnek és én 3.5 éve foglalkozom önállóan programozással. Angol felsőfokon megy egyébként.

2021. szept. 1. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg tessék jelentkezni több helyre - kivéve, ahol seniort keresnek.
2021. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
En ugy csinaltam hogy mindenhova jelentkeztem, ha nem volt pozi kiirva akkor is egy HR-esnek a cegnel atkuldtem a cvm, leirtam hogy ezeket tudom, nem kerek magas bert, csak minimalbert es nagyon szeretnek tobbet tanulni a szakmaban. 2 honapon belul kaptam allast
2021. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolnám, hogy legyél mobilisabb, Pesten könnyebben találnál junior melókat.
2021. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy Pesten könnyebb, de jelenleg nem igazán tudok elköltözni.. talán egy év múlva.
2021. szept. 1. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Linkedin tele van programozó állással, hajrá
2021. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!