Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a teendő ilyenkor?

Krisztian2 kérdése:

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Kaptam a munkanélkülitől közvetítő lapot és olyan helyre akarnak kiközvetíteni, amely betanított munka. Ha nem fogadom el törölnek a nyilvántartásból, illetve minden járulékot elvesznek.

DE én már a saját szakmámban kapcsolatban állok egy céggel és folyamatban vannak a papírozások.



2021. szept. 28. 19:21
 1/4 ascelpius ***** válasza:
100%

Ha meg van az aláírt munkaszerződés akkor azzal bemenni a hivatalba és törölnek a nyílvántartásból. Ha előbb van a közvetítés, mint hogy kész lenne a szerződés, akkor vagy:

Elmész rá és dolgozol ott amíg nincs kész

Nem mész el és törölnek

Valamilyen indokkal nem mész el és később közvetítenek (pl.: orvos által igazolz munkaképtelenség)

2021. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején egyre sem mentem el, ahova kiközvetítettek.


1./ Elmondtam, hogy azt a munkakört, amit el kellene látnom, nem tudom ellátni, mert hiába végeztem el az iskolát 25 éve, soha nem dolgoztam benne, tehát nem értek hozzá.

2./ A munkavégzés helye miatt a munkábajárást azzal napi 5 db buszjárattal nem tudom megoldani úgy, hogy a 16.00 órakor bezáró óvodából a gyerekemet is el tudjam hozni, kocsim pedig nincs.

3./ Már jelentkeztem e-mailben ugyanahhoz a céghez, 2 hete válaszra sem méltattak. Ezek után gondolom, hogy személyesen sem fogom őket érdekelni.


Minden kifogásom elfogadták, továbbra is kaptam az ellátást.

2021. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy köteles elfogadni, de elmenni, megnézni (együttműködni) igen.


Elmész, megnézed, elbeszélgetsz jó flegmán ha lehet, aztán közlöd hogy nem talált megfelelőnek a munkáltató.

Ennyi.

Nem fognak kirakni a segélyből, csak ha nem működsz együtt(a keresésben / kiközvetítésben)!

Ha esetleg mégis megtetszene a meló, akkor meg elvállalhatod...

2021. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmész ahova kaptad a papírt. Egyszerűen megindokolod normális stílusba h nem szeretnéd azt a munkát, és kéred h azt írják be h ők nem alkalmaznak. Ha nem köcsögölnek rajt akkor behúzzák simán, nem érdekük h te kikerülj a rendszerből... Szerintem a legtöbb helyen megteszik
2021. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!