Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriába Angol nyelvvel...

Ausztriába Angol nyelvvel kimenni megéri?

Figyelt kérdés

Barátom kintvan, ő persze németül beszél, de én csak Angolul, és látom hogy milyen jó állások, lehetőségek vannak ott.

El tudnék helyezkedni így is? Ott mennyire beszélik az Angolt?



2021. okt. 21. 06:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem valamit biztos kapsz
2021. okt. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg egy-egy munkahelyen elég lehet, de nem sok helyre vesznek fel csak ennyivel, meg a mindennapokban semmit sem ér.
2021. okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy szerencse kell hozzá.
2021. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni beszélik, viszont nem szeretnek a saját hazájukban angolul beszélni. Teljesen érthető is. Pl elmegy egy osztrák család nyaralni egy hétre otthagy 3000-4000 Eurót a szállodában aztán angolul kelljen neki kommunikálni a személyzettel? :D
2021. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kerdes hogy milyen munkakorben. Van Becsben ismerosom multinal, az uzleti kommunikacio naluk is angolul folyik, igy bizonyos munkakhoz elegendo az angol. Ha emberekkel kell foglalkoznod ertelem szeruen nem.
2021. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Gyári melóról lenne szó. Oké, értem én, fúj gyári munka meg minden.

De barátom most ment ki. Szállásra nem fizet, heti fizu van, 13-14havi fizetés. És átszámolva 480-560k között keres 1 hónapban.

Egyedül azért félek nagyon nekiindulni mert 10ig nem tudok elszámolni Németül és tartok attól hogy kib*sznak miatta.

És jelenleg nem tudnék hová visszajönni (Családi okok) ha én most elindulnék.

Tehát elég nagyot kockáztatnék vele.

2021. okt. 21. 09:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen feltetelek kozott es korulmenyekhez ne menj ki. Az 500 eft netto fizetes nem az a penz amiert erdemes ekkorat kockaztatni.
2021. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Német nélkül teljesen ki vagy szolgáltatva.

Hogy fogsz mondjuk egy bankszámlát nyitni?

Vagy, hogy fogod kitölteni a meldezettelt, és bejelentkezni a Gemeinde-ban?

Vagy ha 3 hónapál nagyobb karriert tervezel akkor el kell menned, a bezirkshauptmannschaft-hoz, ott kell pár fénykép a legutóbbi 3 havi Lohnzetteled, meg a személyid + 20 Euró. Továbbá szükséged lesz egy E-cardra is, ami az egészség biztosításod. Miért nem tanulsz németül, ha német nyelvterületen szeretnél dolgozni? 1 év alatt el lehet érni egy B1-B2-es szintet, ha komolyan veszed.

2021. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hirtelen jött az ötlet. Barátom most ment ki, ő mondta hogy milyen hú de f*sza menjek már ki hozzá. Csak neki annyival másabb hogy nem tette fel rá a lakhatását mert vissza tud jönni muterjához ha netán gáz lenne. Én pl nem. Se anyám se apám. Meló által bérelt kis "Szálloda" a jelenlegi lakhelyem, de folyamatban van az albi keresés.

Ígyis elég kiszolgáltatott vagyok még itthon is, ezért próbálok menekülni máshová. Cél volt még Hollandia is, de valami borzalmasan sok posztot olvastam hogy átverik az embert. Szóval kilőttem azt is. Minden álmom, vágyam és egyben végállomásom is Amerika lenne hogy ott tudjak élni, dolgozni egy biztos helyen. Csak azzal nagyon sok a macera. Útlevél, meg ilyen olyan papírok amiket lehet meg sem kapnék :/

2021. okt. 21. 10:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod körbe tudná járni ezt a dolgot neked.

Ez beletelik némi időbe, ezalatt pedig tudnál tanulni németül,hogy legalább alap dolgokat megérts,el tudj mondani.

Én mennék.

Itthon sok olyan gyár van,ami ad munkásszállást,ha gáz van,akkor oda jönnék vissza.

Ehhez persze kell némi megtakarítás.

2021. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!