Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megérné szójaviasz...

Szerintetek megérné szójaviaszos, fakanócos gyertya vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés

Még nem tartok ott, jelenleg tanulok, de annyira bosszant, hogy bármelyik ilyen gyertyát próbálom horror áron van szar.


Vagy annyira émelyítően rossz, hogy nem bírom, vagy semmi ilatta vagy unalmasak..


Arra gondoltam, ha felnövök kézművesen készítenék ilyeneket, különleges, még nem létező illatokban, meg amit szeretnének a vevők


2021. nov. 25. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Es tudom mirol beszelek :) kionttem kb 1 tonna gyertyat, sok munka, keves nyereseg...

2021. nov. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy boldog-boldogtalan gyertyákat gyárt már.

Ha mégis ezt szeretnéd érdemes valami egyedivel kitűnni és jól reklámozni magad, különben esélytelen.

A sokadik ugyanolyanba kár belefogni. Ha van valami jó ötleted, amit nem csinál mindenki, akkor hajrá.

2021. nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, az biztos, hogy tucatterméknek nem állnék neki.
2021. nov. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!