Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikai rendszer és...

Informatikai rendszer és alkalmazás üzemeltető technikus mennyit keres Ausztriában?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem esélytelen, hogy bevándorlóként ilyen munkát kapjál, viszont mosogatóként lehet összehozol egy itthoni mérnök fizetést.
2021. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Egyes, ez irtozatos baromsag,en fejlesztokent dolgoztam Ausztriaban ket evet es a ceg kb fele bevandorlo volt. Szoval siman lehet, olyan 2000 eur korul lehet a netto fizu havonta. Viszont ha belegondolsz ez elegge szar, ennyit mar majdnem Budapesten is ossze lehet szedni.
2021. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

"Egyes, ez irtozatos baromsag,en fejlesztokent dolgoztam Ausztriaban ket evet es a ceg kb fele bevandorlo volt."


Én nem hiszem, hogy aki a fizetéssel sincs tisztában és itt a gyk-n érdeklődik, pont egy rendszergazda állásba fog botlani Ausztriában.

2021. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as hidd el, hogy Ausztriaban a cegek 85%a mar bevandorlo, sot egyre tobb a magyar ;)
2021. dec. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!