Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éjjel nappal Budapestbe...

Éjjel nappal Budapestbe vidékről van esély bekerülni főszereplőként?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen költségekkel számoljak? Kell gondolom albi, kaja, van autom igazabol , ughogy ilyenek.


Az erdekelne, hogy ha foszereplokent be jutok akk a fizuk kivul milyen juttatásokat kapok? Pl visznek hoznak a forgatásra? Esetleg segitenek lakást szerezni amit berelhetek ilyesmi. Nyáron tervezek castingra menni. Valamint most biztos melóhelyen van, gyűjtők kis penzt, szerintetek megeri így lepni? Köszönöm. Megyeszékhelyen lakok.



#ÉNB, Budapest, színész, casting, főszereplő
2021. dec. 13. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egy biztos munkahely. Nem építeném rá az életem.
2021. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélytelen, de persze azt sem értem, hogy futhat még mindig ez a szenny...
2021. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyből nem fognak felvenni főszereplőnek. A mellékszereplők pedig alig kapnak annyi pénzt, hogy egy normális albérletet kifizessen.
2021. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Főszereplőt nem tudom. Nálunk (kisváros) bejutott egy nő évekkel ezelőtt volt már, a Kristóf alkalmi nőjét alakította pár részben. 50 ezer forintot kapott az összes néhány részben való szereplésért, de ezt tudta is, mert benne volt a szerződében, amit előre alá kellett írnia. Rokonnál lakott addig Pesten, nem fizettek neki semmilyen szállást, oldja meg, ha szerepelni akar, ezt mondták neki akkor. Megoldotta.
2021. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkit zölddel értékeltem.

Akkor ideje komoly munkát nézni és erre csak mellékállásként gondolni.


Jöhetnek még tapasztalatok. ;)

2021. dec. 13. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább a budapesti lakhatassal kapcsolatban szállnék be az infókkal. Az oké, hogy van autód, de ne felejtsd el, hogy Budapesten fizetős a parkolás. Nem biztos, hogy megéri autóval járnod.
2021. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, van biciklim is, lehet azt fogom használni akkor :D Ezt nem tudtam, hogy Budapesten is fizetos a parkolás, ezzel nem számoltam :D
2021. dec. 14. 00:02
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

"Ezt nem tudtam, hogy Budapesten is fizetos a parkolás"

Hol éltél eddig, Mucsajröcsögén? Az összes megyeszékhelyen és nagyon sok egyéb városban is fizetős a parkolás...

2021. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, de nem mindenhol
2021. dec. 14. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Főszereplőnek sehogy. Mellékszereplőnek is komoly szakmai háttér kell, hogy egyáltalán megkapj egy pár perces mellékszerepet vagy nagyon jó kapcsolatok.
2021. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!