Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmailag rengeteget adó...

Szakmailag rengeteget adó munkahely, vagy egy jól fizető, laza munkahely, ami mellett tudok tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pályakezdő, alapképzést végzett pénzügyes közgazdász vagyok.

Jelenleg egy SSC-ben dolgozom. Nagyon szeretem a munkakörnyezetem, de ssc, és nem tanulok olyannyira sokat, szellemileg több, nehezebb feladatokra van igényem. Cserébe sok szabadidőm van, gond nélkül tudnék akár munkaidőben is, vagy munkaidő után tanulni.

Idén elkezdek egy nemzetközi pénzügyi vizsgát, amire nagyon sokat kell tanulni (CFA), illetve egy levelezős mester is talán, tervben van.


Fölvettek egy bankba pályakezdő programra, be kellene járni, elvileg sokat tanulnék, nem ssc-s pangás, de mellette nem hinném, hogy lenne időm a pénzügyi vizsgára, és ha úgy alakul, az egyetemre.


Mivel járok jobban hosszútávon?

Ha munka mellett szerzek a munkaerőpiacon értékes képesítést, de a pályám elején 2-3 évet ssc-ben vagyok közben, vagy ha szakmailag komoly helyen dolgozok, de benne van, hogy soha nem lesznek meg bizonyos szakmai okleveleim?



2022. jan. 10. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A két fizetéstől is függ.
2022. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első nagyon picit alacsonyabb, de nem írtam szempontként direkt, csak az számít, hogy 15 év múlva hol legyek, és nem az, hogy 1.5 év múlva.
2022. jan. 10. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden szempontból a szakmai munka.


Èn sajàt vàllalkozàs mellett elvègeztem egy egyetemet majd egy okj-t. Tùlèltem, mindkettô 5-ös lett

2022. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!