Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titkárnői állás elnyerésénél...

Titkárnői állás elnyerésénél előny, ha lefekszem a főnökkel, ha az férfi és kapható rá?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, van ügyintézéshez kapcsolódó szakmám, érettségim, viszont szakmai tapasztalatom és komolyabb nyelvismeretem nincs... Ezért gondoltam erre.
2010. szept. 8. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
el kéne döntsed, mit akarsz k.urva vagy titkárnő lenni
2010. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha lenne más lehetőségem, nem ezt választanám... Ha lenne munkalehetőség számomra, nem kéne ilyet tennem.
2010. szept. 8. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, most az a gáz, hogy van a főnök és annak is van főnöke, sőt még annak is...


Akkor most mindegyikkel lefekszel?!


Szerintem állj ki az utcasarokra, kérj dugásonként 20ezret, akkor nem kell strapálnod magad titkárnőként, napi 2-3 dugással kényelmesen megélhetsz (egy darabig)...

2010. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azonos, ha valaki egyszer-kétszer lefekszik azért, hogy elnyerje az állását vagy megtartsa azt vagy ha folyamatosan szexből él.
2010. szept. 8. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik cégnél és milyen főnökkel. A "hagyományos" titkárnői állásnál, ahol mosolyogni kell, meg kávét főzni, meg a főnök fájós vállát masszírozni, előny.

Csakhogy ma már nem ez az általános. Én titkárnőként dolgozom. Eleve ha így indítottam volna a főnökömnél, kihajított volna a francba. Az állásinterjún meg amúgy is ott ült még két csaj mellette, az egyik pont a barátnője.

Nem érdekelte őket, hogy nézek ki (bár amúgy jól :) ), meg mire vagyok kapható. Az sokkal inkább, mihez értek, mennyire vagyok intelligens (a felvételi végére egész pontosan megsaccolták az iq-m is), mennyire tanulok gyorsan, jól mérem-e fel a helyzeteket.


Szerintem ne folyamodj ehhez a módszerhez, mert csak annyit érsz el vele, hogy elkapálod magad. Az ilyen titkárnők akkor kellettek, amikor a vállalkozásokban nagy pénz volt, a főnök meg csak ült az asztal mögött és azt számolta. Ma nagyon nem ez a világ van.

Inkább tanulj meg jól legalább angolul, itt az internet egy csomó oktatóprogrammal.

2010. szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem azonos, ha valaki egyszer-kétszer lefekszik azért, hogy elnyerje az állását vagy megtartsa azt vagy ha folyamatosan szexből él."


Szerintem meg ugyanaz. És a többi ember szerint is. Mind a kettő egy k.urva.

De ha te nem lennél k.urva, akkor ezt te is éreznéd.

2010. szept. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem azonos, ha valaki egyszer-kétszer lefekszik azért, hogy elnyerje az állását vagy megtartsa azt vagy ha folyamatosan szexből él."

Pénzért teszi ez is, az is. Pénz 5000Ft is meg 5millió EUR is. Mégis ku.va az is, aki 5milkáért csinálja.

Konkrétan láttam már mondjuk olyan álláshirdetést titkúrnőnek, hogy oda volt írva, hogy az orális örömszerzés terén szerzett tapasztalat előny... De ez nem mindenhol van így.

2010. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feküdj le senkivel. Ennyit nem ér egy állás. Hogy aztán örökre lelkiismeret furdalásod legyen....
2010. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha a franciád jó,akkor vágj bele!
2010. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!