Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van jelenleg, idehaza, olyan...

Van jelenleg, idehaza, olyan női munka, ami emeli a nő értékét?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint anno az USA-ban a PAN AM stewardess.

Azaz, ha valakinek ilyen barátnője/szeretője van az már a trófea kategória.

Konkrét munkakörre és helyre gondolok, nem általánosságban, hogy pl. aerobick oktató.



2022. jan. 19. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mármint a gazdasági értékét szeretné növelni vagy az emberit?
2022. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés 🤦

Nem egyformák a férfiak. Van az a fajta akinek a légipincérnő jelenti a presztízst, és vannak olyanok akik arra büszkék ha kutató, jogász, orvos stb a párjuk. Sőt olyanok is vannak, akiknek teljesen mindegy hogy a nő akit szeretnek fodrász, vagy közgazdász. Nem gondoltad volna mi? 🤡

2022. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1.


A "Felnőtt párkapcsolatok" rovatban, szerinted mire gondoltam?


Arra, hogy a férfiak szemében, mi az, ami bejön nekik, és amivel felvághatnak a többi pasi előtt.

Mint egy trófeafeleséggel, aki egy ex-szépségkirálynő, vagy balerina.

2022. jan. 19. 11:57
 4/16 anonim válasza:
100%
A normális férfiak nem trófeát, meg díszt keresnek maguk mellé, hanem embert, társat. Azok nem foglalkoznak ilyenekkel. Akik meg igen, azokkal meg nem érdemes semmit sem kezdeni.
2022. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy PAN AM sztyuvit levadászni az USÁban sem dicsőség, tekintettel arra, hogy 1991ben megszűntek. Szóval azok a nők a hatvanhoz közelítenek.
2022. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ja h innen fúj. Legyen kedves, nőies, stb nem is sorolom, ugy se értitek hiába pofázzuk h nem a karrier meg a mennyi pénzed van számit a fasziknak, valamiért nem tud átkattanni nálatok h amitől egy nőnek vonzó egy férfi, az forditva nem igaz, legalábbis nem 100%-ban.
2022. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5.


"... mint anno..."

2022. jan. 19. 12:20
 8/16 anonim válasza:
100%

"Arra, hogy a férfiak szemében, mi az, ami bejön nekik, és amivel felvághatnak a többi pasi előtt."


Ha egy férfi azért van egy nővel, hogy felvághasson a többi pasi előtt, az már régen rossz. Nem az lenne a lényeg, hogy szereti-e a nőt vagy hogyan passzol egymáshoz a személyiségük? Én sem azért vagyok együtt egy pasival, hogy a munkájával "villogjak" mások előtt. Ez azért nagyon gáz. Az megint egy más dolog, ha büszke vagy a párodra, és arra amit elért az életben, de ezt nem arra használod, hogy mások előtt villogj vele.

2022. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Jah. Insta*icsa.
2022. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
"A normális férfiak nem trófeát, meg díszt keresnek maguk mellé," Persze taki nénit. Ja mégsem. Ha nekem diplomás nőkell, nem büfészakról, aki több nyelven beszél nem vagyok normális? Szerintem pedig de.
2022. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!