Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit érdemes elkérni egy...

Mennyit érdemes elkérni egy pályakezdő tesztautomatizáló mérnöknek? (test automation engineer)

Figyelt kérdés
Előtte van egy tanfolyam, amit el kell végezni és utána kapok teljes állást a cégnél.

#fizetés #teszt #informatikus #Test automation engineer #Tesztautomatizáló mérnök
2022. jan. 20. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tanfolyamot a cég a finanszírozza? Gondolom istqb.


Ha teljesen nulláról kezdessz - cég tanít be, akkor szerintem 300-350 nettónál nem nagyon kapsz többet. Ha hozott tudással jössz, van már tapasztalatod más releváns területről, csak átmész tesztelőnek akkor simán kérhetsz többet.

2022. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt visszanezed a kerdeseket akkor meg fogsz talalni egy pont ugyanilyen kerdest, ott en 300-450 br savot mondtam es vegu az illeto br 450-et kapott.
2022. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Kieg, ha tudsz kodolni + ismersz selenium alapokat vagy tudsz api teszteket írni akkor nem lepodnek meg azon se ha 500 bruttot is megkapnal
2022. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat! Így azért könnyebb mérlegelni, hogy mennyit érdemes maximum kérni.
2022. jan. 20. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Kár volt tanulni, elmehettél volna valami multihoz, ugyanennyit megkapsz. Nekem van egy viszonylag semmit érő diplomám, olyan helyen dolgozom, ahol nem kell végzettség (multi), hazaviszek 250-300 között pályakezdőként, teljesen elégedett vagyok a munkámmal, nem túl nagy a felelősség sem és nem kell extra szakértelem sem. Ha ezzel ennyit megkeresek, akkor tanuljon az ilyen programozást meg hasonló nyalánkságokat, akinek két anyja van.
2022. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Hát ha beéred ennyivel, és évek múlva is elég lesz a 600 bruttó, akkor tényleg tanuljon akinek két anyja van 🤦‍♂️

2022. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább keressek kevesebbet, mint hogy 40 évesen szívinfarktust kapjak a stressztől. De legalább a családom egy jó nagy házban tud majd sírni utánam..
2022. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Manuális tesztelő vagyok, br. 450 ezerrel kezdtem (sosem dolgoztam előtte hasonló munkakörben), és decemberben br. 520 ezer + bónuszok lett a fizetésem.

F

2022. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!