Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Auchan Vagyonőri...

Milyen Auchan Vagyonőri Diszpécser-kènt dolgozni ?

Figyelt kérdés

Lakó helyem közelében lévő Auchan-ba állandóan keresnek vagyonőri diszpècsert ezért lennèk kiváncsi hogy aki esetleg dolgozik/dolgozott Auchan-i diszpècser-kènt mesèlne milyen ott dolgozni.


Anno hallottam hogy elég jó az Auchan-ös vagyonöröknek a sara (280 netto,cafateria,max 180 óra),viszont eléggé aggasztó hogy 4 naponta rakják fel a hírdetèst ergo elèg daráló gèp-nek tűnik a hely,azt ha lehet a jelenlegi igen stabil helyemet (3 rugo megvan) nem igazán szeretném kockáztatni egy ilyenèrt előzetes info nèlkül hiába hangzik jól.


2022. jan. 29. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezz meg személyesen egy ott dolgozót
2022. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Csicskaság.

Ezét magas a fluktuáció.

2022. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nagyjából 3 éve voltam ott felvételizni, örült a szolgálatvezető, hogy nem a fizetésre kérdeztem rá első körben.

Akkor akartak adni nettó 160-170e-et, ami már akkor is botrány volt. Kétlem, hogy most meglenne a nettó 280, jó lesz az szerintem bruttónak inkább.

2022. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1/ : Nyilván ez annyira nem járható út :)


3/(némileg 2/ is) : Én a maga Auchan által hirdetett pozicióról beszélek és nem a kinti S-system-es (és annak kismillió alválalkozójáról) vagyonőri pozíciórol beszélek,nyilván az hulladék úgy ahogy van :)

2022. jan. 29. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én a maga Auchan által hirdetett pozicióról beszélek és nem a kinti S-system-es.."


Az Óbudai Auchan-nál voltam anno jelentkezni, és pont az volt a szánalmas a bérezésben, hogy az Auchan állományában és nem alvállalkozó alatt lett volna a diszpécseri meló. Így akartak adni, amennyit. Szerintem ez volt eddigi életem során a legrövidebb interjú, 4-5 perc. De régen volt, próbáld meg, hátha többet adnak.

2022. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
280 nettó 😅 jó az nettó 200nak is..felejtsd el...
2022. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!