Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha szupermarketekbe (Tesco,...

Ha szupermarketekbe (Tesco, Aldi, stb) szeretnék hétvégi állást vállalni, akkor melyik munkaközvetítőt kell keresni?

Figyelt kérdés
A Tesco oldalán az egész országban 0 hirdetett pozíció van, pedig ahogy hallottam munkaerőhiánnyal küzdenek. Ha az oldalon nem lehet semmilyen pozícióra jelentkezni, akkor hol tudok vagy milyen közvetítőn keresztül?

2022. febr. 15. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Most megneztem tesco oldalat es aruhazi dolgozonak orszagos szinten kb 200 nyitott pozicio van. Ugyan nem magasak az elvarasok egy penztarosnak vagy arufeltoltonek, de ha egy weboldalon nem tudsz elnavigalni oda hogy lasd az allashirdeteseket akkor lehet azt a szintet se ered el.
2022. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Hát nekem itt 0-t ír minden megyére sajnos.

2022. febr. 15. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nálad van a baj, próbáld másik böngészővel, vagy nem tudom. Nálam konkrétan ez a link mutat kb 200-at, ahogy az első válaszoló írja.
2022. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy van ez megírva te jó ég, az adblocker a fél weboldalt kiszedte xD
2022. febr. 15. 11:02
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére minden hétvégém szabad, hétköznapokon pedig fizikálisan nem fáradok le, így tudok másodállásban dolgozni. Hogy mit, az szerintem az én dolgom.

Egyébként ki mondta, hogy mindenki hibás és azt, hogy én nem vagyok az?

2022. febr. 15. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es, én a linkeden több, mint 200-at látok. [link]
2022. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!