Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik az állandó kiadásaitok...

Mik az állandó kiadásaitok egy hónapban, ami nem alap (pl nem rezsi)?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint pl szépségápolás, esetleg hobbi. Mennyit költötök ilyen úgymond "felesleges" dolgokra (feleslegest úgy értem, hogy nem létszükséglet)? Tudtok félre is tenni?

2022. febr. 28. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszereim/vitaminjaink 10 000 havonta

Kozmetikum: 5000 havonta (átlagolva)

Háztartás 15 ezer

Rendelés, étterem: 20 ezer (főleg SZÉP kártya)

Szórakozás kb 15 ezer (mozi, mozgás)

Hobbi: nekem 9800 havonta (egy bérletem ára)

Netflix: felezve egy baráttal, de nem emlékszem mennyi az éves díj

Ruha havi 10 ezer (átlagolva, van hogy 2 hónapig semmi, van hogy le kell cserélni a télikabátom vagy a téli hótaposóm)

Csontkovács: 15 ezer 2 havonta

Ezek közül csak a háztartás és a gyógyszer a létszükséglet. Nyilván a háztartás is lehetne kevesebb, ha akarnám, de szeretem a bevált termékeinket.


Ketten élünk, a kisebb fizetést egyben félrerakjuk.

2022. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mik az állandó kiadásaitok egy hónapban, ami nem alap"

Osztálypénz... :)


Ez állandó, és nem rezsi.

2022. márc. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Alkohol :)
2022. márc. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosítások, magán egészségbiztosítás


Riasztó távfelügyelet

2022. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felhőtárhely, apple music
2022. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


Kihagytam az egészségpénztár kártyát (10 ezer havonta) és az életbiztosítást ( 6000). Köszi #4. hogy emlékeztettél.

2022. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Spotity 1800 Ft/hó.

Ruha talán 15000 Ft/hó (van hogy 3 hónapig semmi, aztán hirtelen kell 2 farmer, 1 cipő, kabát, fehérnemű... szóval éves szinten, havonta)

Arcápolás: nem tudom milyen hamar fogynak a dolgok, az össz termékem, ha 0-ról kéne megvenni 7500 Ft lenne, nem egy borsos összeg. Ebből a hidratáló viszonylag gyorsan fogy, a többi egyáltalán nem. Szoval legyen mondjuk havi 1500 Ft.

Csoki, nassolni való, hát passz. Talán fejenként heti 500 Ft? Csoki mindig van, más nem, mert egyből megesszük, inkább nem veszünk.

2022. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6000 a mobilnetem, meg kb 10 ezret elköltök minden hónapban koncertjegyekre. Néhány havonta 4 ezret költök szépségápolásra, meg a kontaktlencsére félévente 13 ezret. (ápoló folyadékkal, tartóval) De ezek drágulni fognak most.
2022. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!