Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrben CHIO gyárban dolgozik...

Győrben CHIO gyárban dolgozik valaki betanított vagy szakmunkásként?

Figyelt kérdés
Milyen, hogy fizet, milyenek a kolegák, főnökök?

2022. márc. 14. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!


Én nem dolgoztam ott, de jó pár ismerősöm dolgozott ott, és mindenki szidta.

Annyi Chio terméket lehet enni amennyi beléd fér, ha valaki szereti, de más jó tulajdonsága nincsen neki.

Nagyon gyakran el számolják a munkabért, a szép kártyára sem fizetik mindig az adott összeget. Kollégák, állítólag sok a kétszínű ember. Főnökségről nem tudok semmit.

A fizetés nagyon kevés. 230.000 bruttó.

2022. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Én dolgoztam ott, szerintem tök jó hely, a főnököm barátságos, laza fickó volt, megszakadni se kellett, és egész jó pénzt fizettek.
2022. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
És én választom ki, hogy milyen ízű Csiúval dolgozok? Mert például a sósat annyira nem szeretem, de a Taccosból jó sokat meg tudnék enni.
2022. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira jó, de attól is függ hova és kivel osztanak be. Én diákként voltam ott. Voltak akik kedvesek voltak ,de voltak akik extrém furák voltak. Valaki rám kente a hibáját, volt egy kicsit pedo bácsi ,illetve egy friss munkatárs aki konkrétan semmit nem csinált mindent neked kellet helyette, de kb 20 nővel kezdett ki 1 hét alatt.
2022. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!