Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy-számvitel, kontrolling...

Pénzügy-számvitel, kontrolling terület (de a leírás alapján bővebb munkakör) fizetés?

Figyelt kérdés
Egy kisebb céghez jelentkezem, Budapest, de home office. Kontrollernek írjak, de a feladatok alapján inkább mindenféle pénzügyi feladat amblokk. Számlázás, utalások, kimutatások készítése, könyvelővel való kapcsolat tartás, ilyesmik. Angol felsőfok, plusz diploma vagy legalább 3 éves gyakorlat. (nekem gazdasági diplomám is van plusz 5 év tapasztalatom a szakmában. Komolyabb tapasztalat is, de most keresek munkát pár év babazas után) Mennyi lehet az annyi? Legutóbbi helyemen kontrollerkent most bruttó 800at kapnék plusz 13havi plusz béren kívüli, igaz az multi és az angol mellé német is kellett, de oda már nem tudok visszamenni. Gondolom ez nem fizetne annyit, de talán egy bruttó 600zal be lehet próbálkozni?
2022. ápr. 20. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Én olyan bruttó 650-700 + juttatásokkal bepróbálkoznék. Bruttó 600 csak akkor, ha nagyon kell a meló, viszont ebben az esetben 2-3 év múlva megpattannék egy jobban fizető helyre.


Korábbi tapasztalatod "rendes" kontrolling volt vagy SSC-s kontrolling inkább?

2022. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendes kontrolling. Egy évet (pontosabban 10 hónapot) voltam ott, aztán mentem szülni. Azelőtt is pénzügy területén voltam, de kisebb cégnél, inkább pénzügy-számviteli asszisztensnek felelt meg.
2022. ápr. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!