Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire visel meg a külföldi...

Mennyire visel meg a külföldi munka? Mit éreztetek a legnehezebbnek, és milyen megoldást találtatok rá? Melyik volt a legnehezebb időszak?

Figyelt kérdés
Akár lelki akár fizikai szempontból.

2022. ápr. 29. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire, home officebol csinálom
2022. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Miert viselne meg barmennyire is?
2022. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A legnehezebb része hogy olyan sokat keresek hogy nem bírom elkölteni.
2022. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

A legelején amikor kimentünk, az indulásnál még nem kerestem túl sokat, ráadásul rengeteg volt a kiadás, na akkor néha volt olyan érzésem, hogy hiba volt kimenni. Aztán persze villámgyorsan felpörgött olyan szintre, hogy már nem kellett ezen gondolkozni.

Nemrég hazajöttem, és vettem 80 millióért egy lakást meg egy 10 milliós kocsit. És még maradt is. Szóval megéri a kitartás :)

2022. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ilyet nem illik kérdezni a választás óta. Ugyanis az a divat, h az ellenzéki szavazók azért mennek külföldre, mert itt rossz hangulat, az oktatás és az egészségügy. Úgyhogy ezen ne lamentálj, menni kell.
2022. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Ezt most nem értem, szerinted azért mennek külföldre dolgozni, mert megviseli őket? Tehát Mo-n már annyira jól élnek, hogy kicsit bele akarnak kóstolni, hogy milyen rossz pl Ausztriában?
2022. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem viselt meg. A legnehezebb az volt, hogy egy idő után baromira untam már amit csinálok, csak sajnáltam otthagyni a jó fizetést. Aztán jött a járvány és csökkenteniük kellett a létszámot. Felajánlották, hogy aki önként elmegy kap egy szép kis összeget útravalónak, én meg éltem a lehetőséggel. Azóta itthon vagyok, de lassan már indulok majd vissza.
2022. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Eleinte volt nehéz a honvágy és a nyelvtudás hiánya miatt. Fogyott a pénz, 2 hónapig próbanapról mentem próbanapra, a munkaügyi kb. kidobott. De aztán rám mosolygott a szerencse, megkaptam a lehetőséget és szorgalommal kompenzáltam a nyelvtudást, immár 6 éve vagyok a cégnél.


Az első 2 év nehéz volt, mert hajtani kell mint az őrűlt, szinte semennyit hiányozni, hogy meglegyen a határozatlan szerződés, meg a főnökkel is jó viszonyt ápolni.

De bőven megéri mert kifizetődő minden szempontból. Gyorsan összejön új kocsira, jó nyaralásra a pénz, a stressz is eltűnt, a meló is könnyű meg kb. annyit beteg az ember amennyit nem szégyell :)

2022. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!