Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hidegburkolóként mennyire...

Hidegburkolóként mennyire hamar találnék állást, illetve munka melletti tanfolyamok vannak még?

Figyelt kérdés
Nem vállalkozóként szeretnék dolgozni, hanem kitanulni rendesen a szakmát, és egy cégnél elhelyezkedni.

2022. máj. 17. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Burkoló vagyok.

20ezerért rakom/m2

Napi 30m2 rakok le.

600ezerFt/nap

Ez a munkadíjam


Több városban melózok. Mivel 6 hónapos OKJ-t végeztem és annyira nem értek hozzá.

Önszintezővel csinálom és

YouTube ról nézem a mai napig, mit, h kéne.

Ha elrontom valamint úgyse vezetik fel, nem kell visszafizetni és a szomszéd 5bvarosba attól ugyan úgy hívnak.


Heti 5 nap dolgozom. 3 millió/hét

Adózás minden után 8 millió körül marad havonta.

Az első évben 90 milliót kerestem, abból vettem 4 lakást, amik most 800 ezért vannak kiadva összesen/hó.

A 2. évbe 110 milliót kerestem abból kripta valutát vettem, ami aztán nagyon felment 350 milliónál szálltam ki.

A 3. évbe a mostani nagy ingatlan bumm előtt bár már akkor is magas volt de vettem egy lakást Bécsben. A 3. évbe amúgy 115 millió volt a bevételek burkolásból.

Jelenleg van a lakás amibe lakok, ezt örököltem. Van még 5 lakásom, ebből 1 Bécsbe. 520 millióFt om a bankba. Szerintem ez jó ahhoz képest, h egy OKJ van.


Villanyos haverjaim 1.5-2x ennyit keresnek/nap. Nekik évi 300 millió körül megvan.


Én burkolóként 3 évem belül megkeresem az első milliárdom de ebbe a kripta tőzsde is benne van.

Mármint 1 milliárdot ami pénzben meglesz az ingatlanokon kívűl.

Ezt az 1 milliárdot egy pályakezdő villanyszerelő 3.5 év alatt összehozza.

Egy vizesnek 6-7év.

Kőműves el is 4-5év.

Asztalosnak is 6-7.

Szakmunkásként 35 felett mindenki milliárdos szerintem, oké nem reklámozzák és csak az dolgozik meg akkor aki nagyon szereti.

2022. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Senior Séf ***** válasza:
70%
Ahogy 1-es írja. Mivel boldog-boldogtalan diplomát akar, egy valamirevaló szakember ritka mint a fehér holló. Ennek következtében gyakorlatilag annyit kér a munkájáért, amennyit nem szégyell.
2022. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én burkoló vagyok szakmunkás bizonyítványom van róla, 5 év után meg csináltam a mestervizsgát. 10 évig dolgoztam benne, 2018-óta csak mellék állásba csinálom.

Na akkor kezdem.

Amit az 1-es válaszadó le írt, az egy hatalmas nagy parasztvakító baromság!!

Hetente keres 3 milliót, és a youtube-ról nézi a videókat, hogy mit kell csinálni, ha nem tud valamit. Ilyen nem létezik, ez hazugság!!!

------------

Igen tényleg jól lehet vele keresni, de heti 3 milliót biztos hogy nem, ez tapasztalatból írom!!! Nem számít hogy valaki mennyire jó szakmunkás mester!

A jelenlegi árak mellet se, lehet ennyit meg keresni, még akkor se, ha naponta dolgozik 12-14 órákat vagy többet.

Te nem szakember vagy, csak egy nyerészkedő aki a internetről nézi a videókat amik az esetek 80%-ka hazugság.

2022. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok cég egymásra licitál, hogy egy burkoló vagy köműves szakembert találjon. Lehet, hogy az első évedben nem tudsz válogatni mìg kezdő vagy, de utána konkrétan odamész ahova akarsz. Én épìtőipari mérnök vagyok. Jelenleg mérnököt találni az épìtőiparban de komuvest, burkolót és ácsot alig. Benne van a pakliban, hogy ha jelentkezik egy kezdő mérnök vagxegy kezdő komuves vagy burkoló, hogy a szakembernek többet fognak ajánlani mivel egyszerűen alig van olyan ember aki a fizikai szakmunkát hajlandó lenne megcsinálni. Azt meg hozzateszem, hogy aki mondjuk 5 év után vállalkozni kezd, lehet hogy a dupláját vagy netán még többet is hazavisz mint én mérnökként. Vannak olyan cégek akik évek óta hirdetnek de egyszerűen nem tudnak felvenni új szakembert . Bődületes a hiány

.

2022. máj. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1


Tetszett a mesedélután. Teát ne hozzak mellé?

2022. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Burkoló vagyok.


20ezerért rakom/m2


Napi 30m2 rakok le.


600ezerFt/nap


Ez a munkadíjam



Több városban melózok. Mivel 6 hónapos OKJ-t végeztem és annyira nem értek hozzá.


Önszintezővel csinálom és


YouTube ról nézem a mai napig, mit, h kéne.


Ha elrontom valamint úgyse vezetik fel, nem kell visszafizetni és a szomszéd 5bvarosba attól ugyan úgy hívnak.



Heti 5 nap dolgozom. 3 millió/hét


Adózás minden után 8 millió körül marad havonta.


Az első évben 90 milliót kerestem, abból vettem 4 lakást, amik most 800 ezért vannak kiadva összesen/hó.


A 2. évbe 110 milliót kerestem abból kripta valutát vettem, ami aztán nagyon felment 350 milliónál szálltam ki.


A 3. évbe a mostani nagy ingatlan bumm előtt bár már akkor is magas volt de vettem egy lakást Bécsben. A 3. évbe amúgy 115 millió volt a bevételek burkolásból.


Jelenleg van a lakás amibe lakok, ezt örököltem. Van még 5 lakásom, ebből 1 Bécsbe. 520 millióFt om a bankba. Szerintem ez jó ahhoz képest, h egy OKJ van.



Villanyos haverjaim 1.5-2x ennyit keresnek/nap. Nekik évi 300 millió körül megvan.



Én burkolóként 3 évem belül megkeresem az első milliárdom de ebbe a kripta tőzsde is benne van.


Mármint 1 milliárdot ami pénzben meglesz az ingatlanokon kívűl.


Ezt az 1 milliárdot egy pályakezdő villanyszerelő 3.5 év alatt összehozza.


Egy vizesnek 6-7év.


Kőműves el is 4-5év.


Asztalosnak is 6-7.


Szakmunkásként 35 felett mindenki milliárdos szerintem, oké nem reklámozzák és csak az dolgozik meg akkor aki nagyon szereti."

2022. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pedig tetőfedő vagyok és egy cserepet 100 000 forintért rakok le
2022. júl. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!