Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy drágaság van?

Figyelt kérdés

Tanulni kell és ezáltal kiválasztani egy olyan munkahelyet ahol megfelelő az igényeidnek a fizetés. Aztán bármit megvehetsz anélkül, hogy néznéd az árakat.

Erre még nem gondolt senki panaszkodás helyett?



2022. máj. 29. 18:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen, Okoska :)

Hol lennénk nélküled...

2022. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Köszönjük emese!
2022. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert az van.

A fizetések alacsonyak, az élelmiszerek, szolgáltatások, tárgyak, ingatlanok és maga az élet is sokba kerül a Magyar keresetekhez képest.

2022. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
3 diplomám van, a hivatásom minden részét körbejártam, megtanultam mi van előtte és utána. Egy a bibi, én gyerekekkel tudok, tanultam és AKAROK foglalkozni… szóval vagy belenyugszom, hogy 130 ezerért csinálom, amit szeretek, vagy beülök egy multiba normális fizetésért szenvedni. Jelenleg önző vagyok annyira, hogy fontosabb a lelki világom, mint hogy a drágább cuccot vegyem. 🤷🏼‍♀️
2022. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Még szerencse, hogy vannak ilyen agyafúrt emberek, mint te, különben mi lenne velünk?
2022. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Senior Séf ***** válasza:
100%
Oké. De azért kérdezd meg szépen faterodat, hogy mennyit költ rád, amíg te szépen türelmesen építgeted a jövődet.
2022. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

Drágaság, elárulnád, hogy az az eper, ami tavaly 1200 Ft volt kg-ja, az most miért a duplája vagy másfélszer annyi?

Vagy az alma ami 1-2 éve 200 Ft volt kg-ja az most miért 300-500 Ft?


Talán mert tényleg drágaság van? Egy Pick téliszalámi kg-kénti ára hol ér 10 ezer forintot?

Talán a fizetéseket kéne a béka segge alól felemelni élhető szintre.

2022. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Nincs mindenkinek lehetőse arra, hogy sok pénzt keressen. Ahhoz, hogy valaki mérnök, közgazdász, orvos, programozó legyen, reál beállítottságú kell, hogy legyen valaki. Csak ám erre születik az ember, nem maga választja!

Az ember vagy humán vagy reál beállítottságú.

Aki humán, az nem tudja megtanulni olyan szinten a matekot, hogy felvegyék egyetemre, főiskolára, nem érti, nem tudná elvégezni, nincsenek olyan logikai képességei, hiába erőlteti az agyát. Nem érti a kémiát, fizikát sem.

Humán beállítottsággal csak bölcsész lehetsz vagy tanító, tanár, humán szakon, de ezekkel nem lehet olyan jól keresni. (Persze bolti eladó, adminisztrátor vagy kórházi nővér is lehet belőlük, de ezekkel sem fognak jól keresni.)

2022. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Te ennyire sötét vagy?

Mihez kezdjek a nagy tudásommsl, ha nem kapok minkát?

És szerinted főiskola elég szemeteskocsira, traktorra, útépítéshez stb., vagy egyetem kell hozzá?

Ha diplomám van, több pénzt kapok golyóstollszerelésért?

Ha kiváló programozó százszámra lenne, akkor is sokat keresnének?

2022. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
6 évet tanulok osztatlan képzésen középiskolai tanárnak, kezdő fizetésem a minimálbér alatt lesz. És te jössz itt a tanulással meg a jó fizetéssel?
2022. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!