Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esélyem lenne Szlovéniá...

Milyen esélyem lenne Szlovéniában élni?

Figyelt kérdés
Első féléves egyetemista vagyok, épületenergetikus szeretnék lenni. Azért írom ezt le, mert a költözés emiatt még jóval később lenne. (10 év körül) Addig szeretném megtanulni a nyelvet, de nem tudom mennyire felkapott ország, illetve mennyire lesz 10 év múlva felkapva. Tudom, hogy vannak gazdagabb országok, de én kimondottan kötődök hozzá érzelmileg, ezért is szeretnék ott élni. Azt is tudom, hogy senki sem jós, és nem tudjátok mi lesz 10 év múlva, de a tanácsokat megköszönném. A kérdés az, hogy mennyire lesz majd esélyem munkát találni. Interneten azt olvastam, hogy többnyire csak ismerettség útján lehet, ami elszomorít, mert én ezzel nem rendelkezem.

2022. jún. 17. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Jó esélyem van, valószínűleg találok munkát
Közepes esélyeim vannak
Rossz esélyeim vannak, nehéz munkát találni
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
A szlovének rühellik a magyarokat, mindig gyanakodva néznének, hogy mit keresel ott. Nem költöznék oda, bár szép ország.
2022. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ország legnagyobb része turizmusból él, abban lehet perspektíva vagy multis remote home officeból, de szakmán belül nem tudom mennyire lenne lehetőséged dolgozni.
2022. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokkal kevesebb mint nekem 😄


Mellesleg nem írtad, hogy mi a szakmád

2022. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!