Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok állás interjúztató ilyen?

Sok állás interjúztató ilyen?

Figyelt kérdés

Nem voltam még sok helyen, mert vállalkozó lettem végül. De emlékezetes volt, amikor egyik állás interjúztató beszólogatott. Meg ilyen nagyon nagy önbizalommal meg örömmel olyan kérdéseket tett fel amire nagyon nehéz válaszolni. Emellett a szakmai tudásomról halvány lila gőze nem volt, ezért is fura ez a nagy önbizalom. Ráadásul bele volt írva önéletrajzba, hogy angol nyelvtudásom van, erre megszólal németül. Kb. 10 perc után úgy elküldött a francba, hogy pislogni se volt időm.


Az érdekelne, hogy az ilyen megszokott dolog, hogy ekkora tirpákok, vagy csak én fogtam ki olyat akinek a szülei alátolták a jót és arra van elszállva?


2022. júl. 4. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ilyenek, csak kifogtál egyet, aki gáz volt. Legközelebb biztosan szerencséd lesz, gondolj arra, hogy ennél csak nem lesz rosszabb.


Egyébként lehet, hogy stressz interjút akart veled csinálni, hogy lássa, hogy reagálsz, de kétlem, az nem 10 percig tartott volna...


Szóval előfordul az ilyen, fel a fejjel, nem mindenki így interjúztat.

Ugyanúgy, ahogy főnökkel, kollégával kapcsolatban sem lehet általánosítani, vannak jófejek, vannak kevésbé, nem létezik olyan, hogy minden interjúztató ilyen, vagy amolyan.

Egyes cégeknél vezető interjúztat, másik cégnél meg HR-es, valahol mindkettő stb. Így még inkább lehetetlen általánosítani, nem is érdemes.

2022. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó a stílus, nem mindenki szemét (olyan helyen nem is szívesen vállalnék el állást, ahol így fogadnak először). Viszont ami nagyon zavar: rendszeresen futok bele abba, hogy nem tudják én mit írtam nekik a jelentkezésemben és nincs összhangban az ő hirdetésük sem az interjún elhangzó dolgokkal
2022. júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szemét.

Eddig csak olyan helyre mentem, ahol elsőre is kedvesek voltak.


"nincs összhangban az ő hirdetésük sem az interjún elhangzó dolgokkal"

Rendszeresen futok bele szintén.

Volt, amikor ott derült ki, hogy rendszeresen szombatozni is kell... csak úgy pluszba. Ha tudom el se megyek.

A feladatokkal és a munkaidővel voltak eddig ilyen problémáim. Meg persze a bejelentéssel....

2022. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!