Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettség kell,...

Milyen végzettség kell, illetve mi kell ahhoz, hogy au pair lehessek Amerikában ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
A legfontosabb, hogy tudj jól angolul. Végzettséget nem feltétlen várnak el, de a dajka végzettség, ami jól jön hozzá. Illetve érettségi szinte alap, pl. zöldkártyás lottós sorsoláson ez a minimum végzettség, ami kell.
2022. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell vegzettseg. Foiskolai, egyetemi hallgatoi jogviszonnyal es tanuloi vizummal mennek ki az au-pair-ek. Angolul tudni kell es ugy hallottam x ora tapasztalat kell gyerekekkel.
2022. júl. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

-Angol nyelvtudas de nyelvvizsgat nem kérik, jó ha van mert van Angol beszélgetés, illetve fog kelleni beszélned családokkal angolul

-Érettségi bizonyítvány

-Gyermekfelügyeleti oraszam, és részletes leírás a cégről ahol dolgoztál, igazolás, leírás rólad, a munkádrol.

-Jogosítvány

-Vízum (ezt nem nehéz megszerezni, a program is segít neked, es nekem kb 2 perc volt az egész, annyit kerdeztek szeretnék e utána kint maradni tovább, azt kell mondani h NEM. Ha azt mondod igen vagy h hm meg nem tudom nem biztos hogy megadjak neked)


Üdv egy volt Aupaires, Seattleben voltam kicsit kevesebb mint 1 évet, a vírus előtt jöttem haza, maradtam volna meg de a család kicsit idiotan viselkedett és a végén már nem engedtek el sehova a vírus miatt. Ez volt a 2.csalad, az elsőnél NewYorkban voltam, 1,5 hónap után eljottem tőlük mert nem igazán találtuk meg a közös hangot a szülőkkel, de a program segít ilyenekben is.


Ettől függetlenül hatalmas élmény volt, egész USAt bejartam, barátaim lettek, és a családdal meg néha beszelgetek, azt mondták mindig visszavarnak:) de nagyon sokat számít hova kerülsz, jól kell dönteni. Nekem elsőre nem sikerült sajnos, de ez van😅 legalább NewYorkot az idő alatt bejartam teljesen, kenderbe veri Seattlet:D

2022. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
,#3 tudom hogy régi a kérdés, de te melyik szervezeten keresztül jutottál ki?
2023. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
CulturCare:)
2023. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!