Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Auipair magyar családnál?

Auipair magyar családnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ki szeretnék menni egy évre ,már keresgélem is a családokat egy kimondottan erre a célra létrejött oldalon. Több család is megkeresett már, viszont mind magyar volt. Megmondom az öszintét kicsit tartok a magyar családoktól, mert azt hallottam, ők szeretik nagyon kihasználni a magyar auipaireket. Ez mennyire igaz? Esetleg valakinek személyes tapasztalata?

2022. júl. 7. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hová mennél? Milyen országba?
2022. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon változó, nem vagyunk egyformák. Egy magyar család is lehet normális, meg egy bármilyen másik is zsarnokoskodó, "rabszolgatartó".

Amiért én más nemzetiségű családot választanék, az a nyelvtanulás lehetősége/kényszerűsége.

2022. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Olvass el egy rahedli blogot, kommentet a neten, szinte egyikben sem magyar család az, aki gusztustalanul bánik az au pairrel.

Egyáltalán miért pont azt használná ki, akivel egy nyelvet beszél? Sokkal egyszerűbb lenne egy olyat, aki nem és netán angolul és/vagy a helyi nyelven is gyengén tud.

Egyébként kifejezetten nyelvtanulás szempontjából szerintem nem jó választás a magyar család. Az időd legnagyobb részét velük töltöd, tehát nagyrészt magyarul beszélnél. Ez sokkal kevésbé hatékony még akkor is, ha jársz nyelviskolába, mint az, ha a családdal töltött idő alatt is rá vagy kényszerülve az idegen nyelv használatára.

2022. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
89%
Én Angliában voltam magyar családnál, szüleimnek kellett hazamenekíteniük, mert más dolgokat is csinálnom kellett volna.
2022. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Svájc

1-3. Na igen ,ez a másik szempont amiért én is inkább más nemzetiségű családhoz mennék, mert a főcélom, ezzel a nyelvtanulás lenne.

2022. júl. 7. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ismerős meg Amerikában élő spanyol családdal járt így, cselédsorban tartás mellett még apukával is kellett volna “foglalkozni”. Mégse hangoztatja, hogy a spanyolok mind ilyenek, ne menjen hozzájuk senki. Bármilyen nemzetiségű ember viselkedhet gázul.

A magyar család ellen a legfőbb érv még mindig az intenzív nyelvgyakorlás lehetőségének elvesztése.

2022. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
6-os, Azt várták volna el, hogy más férfiakkal foglalkozzak. 4 es vagyok.
2022. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!