Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nők, hogyan határoznátok meg...

Nők, hogyan határoznátok meg az igényeitek, véleményeitek a férfi fizetését illetően?

Figyelt kérdés

Elég konkrét számokat megadni havi nettó fizetésben.


1. Minimum elvárás, ezalatt nem állnál szóba vele akármilyen jó pasi, nem tudnád komolyan gondolni vele, ezt már elfogadnád de nem lennél ezzel elégedett.


2. Rendben van. Ezzel már többé-kevésbé elégedett lennél, lehetne több is, de nincs különösebb problémád vele.


3. Jó fizetés. Nem ezzel fog megvenni téged, de jó, hogy ennyit megkeres - több, mint amire számítani lehet.


4. Wow. Ez már a durván meglepő kategória, annyira sok. Le vagy nyűgözve.


Tehát egy példa komment, csak hasraütésszerűen adtam meg számokat:


1. Minimum: 180 ezer

2. Rendben van: 300 ezer

3. Jó: 700 ezer

4. Meglepő: 2 millió és efelett



2022. aug. 2. 12:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jaj, nem ebbe a kategóriába akartam, hanem a felnőtt párkapcsolatokhoz.
2022. aug. 2. 12:35
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
bruttó vagy nettó? :)
2022. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy inkább magadból indulj ki, és először tegyél le valamit az asztalra, azután legyenek igényeid. Dunát lehet rekeszteni azokból a földről elszállt nőktől amelyeknek csak igényeik meg követeléseik vannak. Értelmes férfi az ilyeneket messze elkerülik, mert a kihasználásra alapoznak, tönkretéve, megkeserítve a dolgos, szorgalmas (és jól kereső) férfit.
2022. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nettó 400 ezer forint a fizetésem. Ezért nálam ez a minimum elvárás egy férfitól. Ha ennél kevesebbet keres, családot nem terveznék vele. A jelenlegi páromnak nettó 1 millió bevétele van a kiadott lakásaiból, plusz legalább mégegyszer ennyi a cégéből. Na ez nálam a wow kategória.
2022. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te most puncsra próbálod belőni a tarifád?


Sosem értettem azokat a férfiakat, akik a pénzükkel akartak ilyen nőket megfogni. Bár mint látszik van erre kereslet mindkét oldalról.

2022. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nettó 500 a fizum 23 évesen de a 4-es válaszolóhoz hasonló nők miatt (akik csak a pénzre hajtanak) inkább 200-250-et mondok a csajoknak. Ha még így is kellek nekik akkor szoktam 2-3 hét múlva beismerni mennyit is keresek valójában.
2022. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

#6 a golddiggerektől neked nem kell félni, nem az 500 ezres fizudra fognak menni🤣Ahhoz azért minimum 800 ezret kéne keresned, de inkább többet. Aki a pénzre hajt, mert el akarja tartatni magát vagy ilyesmi, annak édeskevés a te fizud.


Nekem azért számít a párom keresete, mert szeretném, ha a gyerekeimnek majd mindenük meglenne. Kertes ház, nyaralások, jó taníttatás, ilyesmi. Nem magam miatt akarom, én megkeresem magamra a pénzt.

2022. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha így haladok akkor fogok majd annyit keresni nemsokára, de ha 1-2 millió lenne a nettóm is azt mondanám max 500 at keresek (vagy annyit se)
2022. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

~500 nettót kereső férfi vagyok, a feleségem kb. a dupláját keresi, mint én. De volt ez korábban fordítva is. Köszönjük, megvagyunk.


"Nekem azért számít a párom keresete, mert szeretném, ha a gyerekeimnek majd mindenük meglenne. Kertes ház, nyaralások, jó taníttatás, ilyesmi."


Rengetegszer játszódott le a környezetemben, szinte betűre ezekkel a szavakkal. Tipikusan azok a párok, akiknek utána lesz egy gyerekük, akiknek mindent megpróbálnak megadni, de olyan baromságokat is, amikről csak a szülők hitték azt, hogy a gyereknek azokra tényleg szüksége van. Ezen felül gyakori, hogy lekötik az ilyen gyerek minden szabadidejét, mert a különféle (számos esetben költséges) szabadidős elfoglaltságoktól várják a gyerkőc igazán jó minőségű felcseperedését. Mindeközben rengeteg ilyen szülő elköveti azt a hibát, hogy nem vállal második gyereket (mert két gyereknek is megadni MINDENT) az kész anyagi csőd. Holott egy testvér sokkal többet ért volna a gyereknek a fejlődés szempontjából is. Hatalmas elb.szások szoktak lenni ezekből, szerintem mindenki lát néhány ilyet a közvetlen környezetében. És mégis jönnek felnőtt emberek újra, meg újra ezzel a már a nulladik lépéssel elcseszett felfogással, én meg már rosszul vagyok ha ezredjére meghallom ezt a sablonszöveget, hogy azért hajszoljuk az anyagi javakat, mert ez kell ahhoz, hogy a gyereknek megadjuk mindent. Na sorry, ez kikívánkozott.

2022. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

8-as, 2-3 hét múlva? Ez számomra teljes bizalomvesztéssel járna. Ha azt mondaná valaki egy kapcsolat elején, hogy erről egyelőre nem akar beszélni, azt elfogadnám, de ha a pofámba hazudna, azt nem. Innentől kezdve nem tudnék hinni benne, nem várnám meg, mikor bukkan fel egy eltitkolt gyerek vagy feleség...


És ha a partnered van olyan naiv, hogy elárulja a valós anyagi helyzetét? Vagy egyszerűen nem nehéz kitalálni, mert pl. az orvosi bértábla publikus, a korom ismeretében pedig nyilvánvaló hogy minimum 1,5 millió, ha magánrendelésen is dolgozom, több? Én a szüleid korosztálya vagyok, jó anyagi helyzetben, de elborzaszt a gondolat, hogy egy ötvenes férfi tudatosan becsapjon. Nem kellemes meglepetés lenne, mikor kiderül, hogy valójában többet keres, hanem a kapcsolat azonnali vége.

2022. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!