Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tetszik az új munkahelyem,...

Nem tetszik az új munkahelyem, felmondjak?

Figyelt kérdés

Ma volt az első napom de nem tetszett és ennél még nehezebb is lesz, erősebben kell vágni az ólmot szikével, két ujjam el is zsibbad, nem tudom mikkor jön rendben.


Régi munkahelyemen a sok csesztetés miatt jöttem el (de hiányzik), még postán nem érkezett meg a papírjaim se tb kis könyv.

Reggel mentem a volános busszal és észre vettem ellőtűnk ment a előző munka helyem céges busza amivel még múlt héten még azzal mentem szerdán :(.



2022. aug. 22. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem halsz éhen meló nélkül, akkor mondj fel.
2022. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak felmerül benned a kérdés, a válasz mindig igen.
2022. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik állást és csak akkor válts ha már van egy jobb ajánlatod mert soha nem lehet tudni mikor venne fel másik cég vagy lehet csak rosszabb lenne.Gondolom nincs többmilliós tartalékod amivel lazán be tudnál vállalni több hónapos munkanélküliséget.
2022. aug. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondta a multkor Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr, hogy akinek van munkája, az becsülje meg, mert nehéz idők jönnek. 🤣
2022. aug. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Négyes... :D
2022. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiatt van ez így mert hiányzik a megszokottság érzése. Nekem az első munkahelyem után volt ez de utána sokkal jobbat találtam.Szerintem maradj egy hónapig nézd meg hogy milyen és utána válts mert lehet megszereted. :)
2022. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vissza mentem a régi helyemre.


Három napra kaptam 19 990 Ft-ot.

1250 órabérbe, 30% volt a teljesítményem.

2022. aug. 26. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd volt hogy visszavettek :)
2022. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!