Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esztergályosként alap fizetés...

Esztergályosként alap fizetés napi 8órába nettó 320ezer a túlóra 2500ft pluszba feketén és ha bemegyek szombaton 7-12ig az arra a napra plusz 15ezer feketén jó fizetésnek számít?

Figyelt kérdés
Somogyi kisvárosban szerintetek ez milyen fizetés? Az havi 430ezer Ft napi 9órában és minden szombattal. Szerintetek versenyképes fizetés?

2022. okt. 21. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem túlzottan.
2022. okt. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Az már eleve egy lepra hely, feketén foglalkoztassa az anyját.

Győr-Moson-Sopron megye, könnyű fizikai munka, nyolc órában kb. ennyi. Túlóra plusz 100% hivatalosan, havi 30 cafeteria, májusban és decemberben 100-100 jutalom. Vállalati üdülő, nyugdíjpénztár, iskolakezdési támogatás, stb.

2022. okt. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2022. okt. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez kb az átlagbér körül lenne túlóra nélkül.
2022. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Somogyban igen


Én Gy-M-S megyében tudok ilyen helyet ahol a cnc-snek feketén fizetik a túlórát. Hétfőtől Szombatig ha 12 órázól (1 héten keresztül) zsebbe kapsz pluszba 200.000-et

2022. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Győrben sztem ez meglehet alapberkent is túlóra nélkül. De legalábbis kozel ennyi.
2022. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként az én cégemről van szó, de egyszerűen hihetetlen számomra hogy mások hogyan tudnak ekkora profitot kitermelni. Én heti 7nap dolgozok 10órát hogy minden kész legyen időben árajánlatokat küldjek és legyen elég munka. Nem rég emeltem az óra bérűnket és azóta 2 nagyobb megrendelő se rendel már tőlünk, munka az így is van elég mert túlórázhatnak a fiúk amennyit csak akarnak de ennél a bérnél többet nem tudunk kitermelni. Ha azt nézem a hó végén a cégbe marad kb 1millio aminek a fele sokszor elmegy szervizre vagy ha valamit elcsesznek arra és igazándiból az én fizetésem az minimál bér úgyhogy a fiúk többet keresnek mint én. Gondolkodtam azon hogy beruházunk egy Cnc esztergára de az akkora beruházás hogy ha esetleg valamiért ki esne egy pár munka a hitelét se tudnám fizetni. Mindenesetre valamit ki kell találnom mert 2 srác is aki nálam tanult felmondott mert hogy Pesten alapból 500ezer körül keresnek.
2022. okt. 22. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Itt 99%-ban csak cnc-znek, kb 300 ember dolgozik a cégnél és hatalmas a fluktuáció.

2022. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem versenyképes, főleg vidéken.

CNC gépet meg nem biztos, hogy érdemes addig beszerezni, amíg nincs rá megfelelően képzett dolgozó, vagy valaki aki hajlandó megtanulni.

Írtad hogy a havi ~1 millió profit sokszor elmegy szervízre, vagy ha elcsesznek valamit.

Na egy kezdő CNC gépbeállító 10x annyit el fog neked cseszni mint hagyományos esztergán és a szervizköltsége is több egy CNC gépnek.

2022. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!