Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kontrolling munkakör mit jelent?

Kontrolling munkakör mit jelent?

Jelentkeztem egy céghez pénzühyi és projekt kontrolling munkakörben.A munkáról nem volt sok leírás,inkább csak általánosságok. Milyen munkakört takar egy ilyen munka?

Milyen napi feladatok vannak?

Mennyi a reális bérigény 2 év pénzügyi adminisztrátori tapasztalattal?

2022. okt. 24. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Be tudod linkelni azokat az általánosságokat?

Ha nem volt semmi, és nem kérnek semmit, akkor ez valószínű SAP adatbeviteles "könyvelés" lesz.

2022. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
ctrl C + crtl V billentyűkombináció magabiztos használata, bruttó 300 ezer Ft + kafeteria.
2022. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?