Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék rendezvény/esk...

Hogyan lehetnék rendezvény/esküvőszervező?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy végzettségtől függetlenül, hogyan lehet belőlem rendezvény- vagy esküvőszervező?

(Úgy hallottam, hogy hiába végzek el tanfolyamot, az nem fog számítani ebben az ágban semmit, nem tudom mennyire igaz.)

De tegyük fel mégiscsak elvégzek valamit, utána hogyan tovább? Honnan szerezhetek tapasztalatot? Mert anélkül elég kétes, hogy bárki alkalmazna.


Soha nem láttam még, hogy cégek, magánszemélyek rendezvényszervezőt keresnének (álláskereső oldalakon) és a tanfolyamok oldalán sem írja, hogy mik a kilátások :/



2022. nov. 5. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted befolyások emberek "igényeit" kielégíteni. Sajnos aki szakmában jó az nem jut előre ezek miatt.
2022. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kell egy csomó ismerős akinek van kiadó rendezvényterme, vagy eskető pap, vagy virágos és hirdetni kell magad, szóval valamilyen számlás státusz nem árthat, mégha nincs is végzettséged róla. De ha cégeket szolgálnál ki akkor már kft fog kelleni, nameg az "esküvő" csak egy része a rendezvényeknek, neked más szervezéssel is kell foglalkozod, hogy megélj, pl: Falunapok, termékbemutatók szervezése, termékkostóltatók, hostok közvetítése, nem árt kapcsolatban lenned nagyobb cégek marketingvezetőivel.


Mindenhová kell egy névjegykártya meg ajándékcsomag havonta, két havonta, különben elfelejtenek...

2022. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a munkád az elején amíg a kapcsolati piramisod felépül, nem feltétlenül anyagiakban fog kifizetődni, az majd csak akkor jön, ha már állandó szerződéseid lesznek nagy cégekkel, vagy önkormányzatokkal.
2022. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!