Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak nekem gyanús ez a külföld...

Csak nekem gyanús ez a külföldi álláshirdetés? (német betanított munka)

Figyelt kérdés

[link]


Eleve azt sem értem, ha betanitott munka, akkor miért várnak el 1 éves releváns munkatapasztalatot elektronikai gyártás területén.

Illetve ha elvárás a jó fizikum/állóképesség akkor miért promózzák az első bekezdésben, hogy nők számára is ideális munka a jó munkakörnyezet miatt?


Meg azt se értem, hogy miért bagatellizálja el egy álláshirdetés a nyelvtudás szükségességét, ha megbízható, tapasztalt munkaerőt keresnek?



2022. nov. 10. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van.
2022. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rohadt csaló cèg volt 20 ève is
2022. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezért a munkáért ez nagyon kevés pénz!

Másrészt ez nem "betanulható" vagy betanított munka hanem szakmunka, az más kérdés, hogy betanítanak rá!


Azért szakmunka, mivel általánosságban nem közismert szerszámokat, és munkamódszereket, illetve eljárásokat kell alkalmaznod a munka folyamán, egy izolált környezetben, elektromossággal dolgozva.


Betanított munka az amire első nap ráállítanak, és már tudod is csinálni, nincs szüség hozzá hónapos, éves tapasztalatra, hogy az adott környezetben termelni tudj. A unka folyaatán egyszerű eszközöket, vagy szerszámokat kell csupán használnod, nem pedig gépcsoportokat, vagy gyártósort.


Egyébként valószínűleg nem véletlenül van ez mindenhol így leszabályozva, bár ki tudja nem néztem utána, pedig jogilag léteznie kellene erre konkrét meghatározásnak.


Az álláshirdetésre is visszatérve nyilván nagy buli eredetileg 2500-2800 Eurós munkabérű állást 1800 euró körüli összegen továbbközvetíteni!

2022. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!