Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes levizsgázn...

Szerintetek érdemes levizsgázni személy és vagyonőrből?

Figyelt kérdés
Tudom és tisztában vagyok vele hogy keveset fizetnek és oda kell figyelni mert sok helyen be se jelentik a biztonsági őröket meg mi egymás. Viszont most munkanélküli vagyok! Van nyilván félretett pénzem és arra gondoltam hogy leteszem ezt a vagyonőri tanfolyamot hogy még több lehetőség nyiljon. Minden ilyen állásnál látom a tanfolyam szükséges azt kérik. Most megmondom őszintén a munkanélküliség helyett még egy portás vagy őr állásnak is örülnék. Ezért kérdezem hogy érdemes e lerakni? 110-120 ezerből kijönne elvileg. Köszönöm aki érdemben hozzászól!

2022. nov. 25. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha ki tudsz fogni irodaházas, minisztériumos, bankos munkát és mellette folyamatosan képzed magad, hogy ne ragadj bele, akkor igen.


De csak olyan helyre menj dolgozni, ahol teljes bérre bejelentenek.

Ilyen helyet főként Budapesten találsz.

2022. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem érdemes, inkább tanulj mérnöknek.
2022. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

"Nem érdemes, inkább tanulj mérnöknek."


Biztosan kijön 120e-ből :D

2022. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as arról nem is beszélve hogy egyszerűen nincs is semmi műszaki érzékem. Eddig betanitott munkákat csináltam és voltam targoncás is de abban sem voltam elég ügyes és mindig paráztam hogy mikor boritok szóval ott hagytam a 3 műszakról meg a soha véget nem érő túlórákról nem is beszélve... nyilván ilyen keretekben kell mozognom. Ezért gondoltam a vagyonőrire hogyha nincs más meló még akkor is jobb a nullától. Most csak kis lépésekben tervezek előre nem évekre.
2022. nov. 25. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

"Ezért gondoltam a vagyonőrire hogyha nincs más meló még akkor is jobb a nullától. Most csak kis lépésekben tervezek előre nem évekre."


Jó lesz akkor, és szépen lassan fejlődhetsz is mellette, szóval hajrá! :)

2022. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Inkább mennék mekibe mint vagyonőrnek. Egy lenézett, semmirevaló "szakma". Persze vannak jobb helyek de nincs az a pénz, hogy én mégegyszer napi szinten harcoljak a teszkóba lopkodó rikárdókkal
2022. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Csak akkor ha minden másra alkalmatlan vagy.

Nem fognak bejelenteni, nem lesz szabadságod, nem lesz betegszabid, még tbd se aztán ha megéled a nyugdíjkorhatárt havi 20 ezerből kell majd nem éhenhalnod.

2022. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!