Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Masszőrként mennyi nagyjából...

Masszőrként mennyi nagyjából a havi kereset? Megéri ezt tanulni?

Figyelt kérdés

Masszőrök kb mennyit keresnek manapság egy hónapban?

Akár vállalkozóként akár alkalmazottként.

Megéri kitanulni ezt a szakmát?



2022. nov. 27. 11:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Átlag órabér 5000 Ft, és akkor csak 20 napot dolgoztál, napi 6 vendéggel. (ezen felül még napi 2-3 órában dolgozol, mondjuk marketingeled magad, weboldalad, stb)


Ez 600e bevétel. Ebből vállalkozói járulék, helypénz, fogyó anyagok, mosás, marketingre költött pénz. Marad a zsebedben 300-350e Ft.


Cserébe a negatív oldala, hogy napi szinten kapsz ajánlatokat, hogy megdughat e plusz pénzért a kedves vendég.


Én megbántam, hogy ennek tanultam.

2022. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1es:

Gyógymasszőr vagy ?

Milyen masszázstipusokat alkalmazol?

2022. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha szereted kortól függetlenül idegen emberek bőrét taperolni, akkor igen, megéri masszőrnek tanulnod.
2022. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Jófogáson rendszeresen hirdetnek "masszőr" munkát akár tapasztalat nélkül is, 6-800 ezres fizuért. Na, vajon ezért mit kell csinálni...?
2022. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Masszírozni? :)
2022. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Megélni nem lehet ebből. Falun legalábbis ahol vagyok és a környéken nincs rá nagy igény. Van aki nyitott szalont de pár hónap múlva bezárt mert nem volt vendége. Van aki házhoz jár de az is csak munka mellett csinálja plusz pénzért hétvégente.


Meg őszintén, akinek van párja az megcsináltatja azzal, én mikor fizettem több ezer forintot fél óráért nem mondom, hogy sokkal jobb volt mint mikor a hozzá nem értő barátnőm nyomkodott meg...

2022. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A masszírozás kemény fizikai munka ám, azt is vedd figyelembe. Az, hogy néha félórára megmasszírozod a párod, nem ugyanaz, mintha napi 4-6 netán 8 órában ezt csinálod.

Vidéken biztosan nem éri meg, Budapesten kvalifikáltabb környéken esetleg.

2022. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Ha tudsz németül, Ausztriába jobban megéri mint Magyarországon. Ráadásul (tudtommal) ott az emberek igénytelenebbek mint nálunk. De ha esetleg egy focicsapatba mész, az is jó pénz. Ahogy azt előttem is írták, elég ritka az, hogy egy szép, darázsderekú hölgy fog besétálni hozzád. Sok idős, kövér, vagy egy kicsit husis, szőrös, stb.. ember fog hozzád menni. De persze nem csak ők... jöhetnek pl. irodai munkások is...stb...
2022. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Én személy szerint azt gondolom, hogy egy mozgó masszőrnek megérné lenni. Kell egy autó hozzá, meg egy összecsukható masszázs ágy, de ha házhoz járnál azzal jó pénzeket lehetne szakítani. Sokan home officeban dolgoznak, belefér nekik az, hogy 40-45 percig pihenjenek, de az utazás nem. Esetleg csomag ajánlat, ha két egymás utáni időpontot lefoglalnak, akkor kedvezőbb, mert nem utazol oda 2x.

Látok benne fantáziát, viszont ez mindenképpen egy nehéz fizikai munka, nem hiszem, hogy lehet ezt 60+ évesen is csinálni.

2022. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

9 es sztem van abban vmi amit irsz.

Nem tudom miert pontoztak le.

Csak az a kérdés hogy ha hazhoz mesz es mondjuk csinos hölgy vagy , akkor nem-e fognak tobbet akarni? Es mennyire biztonságos?

Mert en félnék őszintén, mi van ha megeroszakol ?

Jó ,tudom túlzás, de a mai világban nem élhetünk naivan , amennyi minden történik..

2022. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!