Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a legjobb lehetőségem,...

Mi a legjobb lehetőségem, hogy kijussak külföldre gyakorlat/tapasztalat szerzés céljából?

Figyelt kérdés
Szakmai gyakorlatomat sajnos itthon végeztem, de nagyon szívesen kimennék esetleg amerikába vagy akárhova a világban dolgozni. Jelenleg most vagyok végzős és nem tudom, hogy egyetem után vannak e még ilyen szervezett ajánlatok frissen végzett hallgatóknak vagy más szervek akik esetleg ezzel foglalkoznak. Vendéglátás, turizmus, marketing, rendezvényszervezés területről lenne szó. Esetleg mesterképzés végzése közben lehet még így kimenni külföldre és ott eltölteni egy 6 hónapot mondjuk?
2022. nov. 28. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Au pair
2022. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vendéglátás, turizmus - na ez pont az, amivel most szinte bárhol a világon tárt karokkal várnak.
2022. nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első köszi, ez ígéretes!


Igen kettes ez igaz de én valami olyasmire gondoltam ami segít a jövőben majd a karrieremben. Egy nevesebb szállodaláncnál szerettem volna szakmai gyakorlatot de sajnos nem úgy jött ki a lépés és így az a munkalehetőség is elúszott mert ha jól végeztem volna gyakorlaton állásom is lett volna utána. Így viszont a külföldi tapasztalatszerzéssel szeretném bepótolni úgy hogy nyoma maradjon és hasznos legyen. Nem olyan természetű külföldi melóra gondoltam, hogy kimegyek a szomszédba magyar módra pincérkedni meg mekizni hanem tényleg normális helyre ami ad a kezembe még valami pluszt még a kezembe és ki szeretném használni, hogy beszélek 2 nyelvet.

2022. nov. 29. 02:15
 4/5 A kérdező kommentje:
De tény igen szinte mindenhol tárt karokkal várnak, csak sok a lutri minőségű munkahely sajnos... ezért lett volna jó egyetem alatt a szakmai gyakorlat egy olyan helyen amit elsőre kinéztem de nem alakulhat minden terv szerint...
2022. nov. 29. 02:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát márpedig frissdiplomával vagy alacsonyan kezded a ranglétrán (pincér, recepciós), vagy csinálsz egy külföldi szakmai gyakorlatot. Helyből középvezetőnek nem fognak sehol felvenni.

Tessék néhány lehetőség:

[link]

2022. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!