Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 4.537.400 forintért full...

4.537.400 forintért full stack fejlesztő képzés? CodeCool képzéseivel mennyire lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

A CodeCool full stack fejlesztő képzéseiből a “független pénzember” csomag ennyibe kerül.


Megéri elvégezni?


[link]



2022. dec. 5. 11:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
17%

Ha adóba leírhatod mint cégvezető akkor persze, amennyiben van évente 30 milliós bevételed...


Valakinek megéri nyilván!

2022. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűbb felmutatni egy költségszámlát a könyvelőnek mint 4,5 milliót befizetni adóba!
2022. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

A megtakarításom több mint kétszer ennyi és gyáva vagyok befektetni, mert nem értek a befektetésekhez, részvényekhez, mikroökonómiához, kritptóhoz, stb.

És csak inflálódik el a pénzem.


Átlag felett keresek (nem sokkal), de már nagyon utálom a munkám és ez nagyrészt fizikai munka.


Olyan munkát szeretnék végezni, amely szellemi és valamennyi kreativitást is igényel.

És jól lehet vele keresni…

2022. dec. 5. 11:52
 4/42 A kérdező kommentje:
Szóval ha egyszer megtérülne, akkor nem probléma, hogy ennyibe kerül.
2022. dec. 5. 11:53
 5/42 anonim ***** válasza:
77%

Hol érné már meg 😂😂😂😂

Ez egy kamu, akkor inkább menj el egyetemre, már második éven nyújt az egyetem gyakorlati helyet!!!

Ingyen van!

Sőt, még ők fizetnek neked.

2022. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

#5.


De nekem már van egy diplomám, alig tudtam elvégezni az egyetemet, majdnem kibuktam, pedig nem dolgoztam mellette… A proginfó az nehezebb szak és munka mellett szerintem tutira nem tudnám elvégezni. És 3.5 év, ez a képzés meg csak 10 hónap.

2022. dec. 5. 12:08
 7/42 A kérdező kommentje:
De egyébként mit értesz az alatt, hogy ez egy kamu?
2022. dec. 5. 12:09
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Állásgarancia nélkül miért kerül majd 2x annyiba? Ezek szerint a garancia nem neked jó, hanem nekik. Vagyis oda mész dolgozni, ahova ők mondják, különben fizess még 2 millát, jól értem?
2022. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
19%

"És csak inflálódik el a pénzem."


Ez ordas baromság!


Rakd át egy az egybe valutába akkor ha úgy jobban érzed magad!


Az "inflálódás" még mindíg jobb, mint a teljes csőd, vagy a tarthatatlan elADÓsodás...


A pénz mindíg ott van KÉSZ-en, bármikor elvehetsz belőle annyit amennyire szükséged van, nem kell ére napokat könyörögnöd.


Aztána bevétled X%-a meg újra és újra félrerakásra keül a pénzügyi alapodba. Vagy szerinted a nyugdíjbiztosítók LAS VEGASBA vagy A TŐZSDÉN kaszinóznak a pénzedel?

Rohadtul nem! Az ő koncepciójuk a legegyszerűbb és a legtutibb matek.


Mindíg többen fognak befizetni, mint ahányan felvenni nyugdíjt.


Ennyi!


Törekedj erre te is, mert ennél nincs jobb befetetés!

Mindíg többet tegyél félre a tartalék alapba, mint amennyit kiveszel onnan!

2022. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
31%

"de már nagyon utálom a munkám és ez nagyrészt fizikai munka.



Olyan munkát szeretnék végezni, amely szellemi és valamennyi kreativitást is igényel.


És jól lehet vele keresni…"


Akkor hagyd ott a francba (én is azt csináltam októberbe, pedig nekem harmadennyim van talonba).


8 millából már igazán hátradőlhetsz így karácsony előtt, és átszellemülhetsz egy kicsit, csak ne felejts el teletanoli, mivel ez a legújabb trükkje a pénzes elitnbek, hogy az üzemanyaggal szivat!


Majd februárba ráérsz "pénzt keresni". addig meg hiénázzon a sok gyökér, ha rászorul! Mások ilyenkor síelni mennek, vagy tájföldre / egyiptomba.


A munka megvár, a szar munka is mega jó munka is!

Jövőre is lesz miből váloganti nyugi!

2022. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!