Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen oldalak vannak, ahol...

Milyen oldalak vannak, ahol kérdőívek kitöltésért fizetnek? Mik a tapasztalataitok ezekkel az oldalakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Magyar Országos Panel

[link]

Regisztrációnál telefonszámot is meg kell adni, egyszer felhívnak 1-2 napon belül és feltesznek kb 4 kérdést pl legmagasabb iskolai végzettség stb. Ha ez megvolt, utána soha nem hívnak többet. A profilt érdemes minél jobban kitölteni, hogy relevánsabb kérdőíveket küldjenek.

Heti kb két kérdőív érhető el, ezekről e-mailt is küldenek, de akár le is lehet róla iratkozni. A kitöltés során sokszor kiderül, hogy nem tartozol a célcsoportba, ilyenkor kapsz egy csökkentett pontszámot és véget ér a kérdőív. Meg olyan is van, hogy kidob a rendszer és újra be kell jelentkezni, de szerencsére ott lehet folytatni a kérdőívet, ahol abbamaradt.

Számlára utalnak. Jelenleg 2050 pont - 2500 Forint a minimum, amit ki lehet kérni. Ezen kívül még részt veszel automatikusan nyereményjátékokban, de azt én sem tudom, hogy ez hogy megy.

Sajnos lassan gyűlnek a pontok, minimális amit fizet. :/ Más oldalt nem próbáltam.

2022. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Adunkavelemenyere.hu de nagy pénzekre ne számíts


Gfk vásárlási adatok rögzítése app

2022. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Greenpanthera. Kb másfél év alatt kerestem vele 60 ezret.
2022. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Yougov, heti 1-2 ívre lehet számítani, ebből néhány hónap alatt összejöhet a minimálisan kitalható párezer forint. Ha elég gyors vagy, ugyanis elég hamar lejárnak a kitöltési határidők.
2022. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
az nem johet szoba hogy iskolat vegzel es dolgozol? vagy tul sokat kerunk?
2022. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mobrog és Lifepointspanel.A Mobrog azonnal fizet paypalra
2023. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként ha valaki a Mobrog-ra akarna regisztrálni, ha úgy gondolja, használhatja ezt a linket.Egyébként a Mobroggal és a Lifepointsal 70 eurót kerestem 3 hét alatt.


[link]


Nekem ha minimálisan is, de előnyös lenne :)


Utolsó voltam.

2023. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát max akkor tudod ezekből a legtöbbet kihozni, ha külföldi kérdőiveket is kitöltesz...

Össze kell szedni amennyit lehet, ha vannak...

2023. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Yougov-on mostanában egész sok (= heti 1-2, szóval nem emiatt fog rádszakadni a bank) van, érdemes regisztrálni [link]
2023. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!