Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában vannak egy napos...

Ausztriában vannak egy napos munkák? Ahova beugrik az ember kis extra pénzért? Mi a geringfügig?

Figyelt kérdés

Szóval nem egy 15-20-30 órás teilzeit munkára gondolok, van saját vollzeit melom, hanem mellette ha úgy adódik egy egy napra beugrani mást dolgozni. Egy két helyet találtam ami vmi geringfügig de ezek heti rendszerességu dolgok amik nem jók mert nekem mindig változik a beosztásom, nem kérhetem hogy pl szombatonként ne írjanak be mert egy étteremben dolgozok, szükség van rám.

Bármi ötlet mivel lehetne hasonló mini munkát találnom?


2022. dec. 10. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Takarítani biztos eltudsz menni egy céghez.
2022. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, van külön Samstagskraft Stelle, amikor csak szombati napokon dolgozol fixen. (Sok bolt keres ilyen munkaerőt)

Amúgy Vollzeit mellé nem ajánlom mert nem jön ki jól az adókulcsod, hiába adómentes a geringfügig be kell fizetned majd utána.

2022. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves második! Akkor jobban megéri 2 helyen mondjuk 25 órában dolgozni vagy hasonló? Vagy hogy lehetne növelni kicsit a bevételt ?

Nincs rá mód hogy vollzeit mellett megérje ?

2022. dec. 12. 07:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Jéézus (gyere le), már "sógoréknál" is matekozni kell a megélhetésen?


Mi van itt emberek?

2023. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, a magyaroknak igen.
2023. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!