Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felsőfokú végzettséggel...

Felsőfokú végzettséggel Ausztriában magyarként?

Figyelt kérdés

Mennyire foglalkoznak az emberrel ha magyar diplomával jelentkezel állásra? Természetesen német-angol nyelvtudással, a nélkül egészen biztos vagyok benne hogy esélytelen. Ha ezek megvannak, mennyire foglalkoztatnak külföldit? Illetve milyen bérezésre lehet számítani? Én gépészmérnök vagyok, hasonló munkakör érdekelne, bármi tapasztalat, vagy hogy Ti mennyit kerestek kint, bármi is a szakmátok.

Nagyon köszönöm a segítséget!


2022. dec. 19. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy a diploma fajtája, a szakmai tapasztalat szintje, bérigény stb.
2022. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a nyelvtudásod, és jó referenciáid is vannak a diplomád mellé, simán találsz megfelelő állást. Több mérnök ismerősöm dolgozik kint.
2022. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sopron mellett lakok,tudok itt pár emberről akik mérnök veguetseggel kint dolgoznak a határ tul oldalán tervezokent. Mondjuk itt nem újdonság ez, a fél város ingazik ausztriába, a nyugati szélről összesen 100 ezren napi szinten, szóval mondjuk a nagy számok törvénye alapján várható hogy van pár mérnök is közöttük.
2022. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!