Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi várható a metró motorkocsiv...

Mi várható a metró motorkocsivezető tanuló csoportos tájékoztatón?

Figyelt kérdés
Hétfő délelőttre szervezték meg a tájékoztatót és ma értesítettek, hogy személyes okmányokkal és tollal a zsebembe érkezzek a helyszínre. Mire lehet számítani? Tesztírás is lesz? Elektromosság, fizika témakörökben? Vagy ez tényleg csak egy általános tájékoztató? Bármilyen tapasztalatnak örülnék. Egyelőre a tanfolyam része nem lényeges, addig el is kell jutni, és rendelkezek már vasúti forgalmi vizsgákkal, nem lesz új a nyelvezete a metrósnak sem.

2023. jan. 5. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél? M3?
2023. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindkettőre jelentkeztem. Hétfőn M2-es tájékoztató lesz a Fehér út 1/C-ben. M3-as 12, 19, 20.-án lesz email szerint.

Te is jössz valamelyikre?

2023. jan. 5. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jövök, de egy ismerősömtől hallottam hogy kérdeznek alap fizikát is, szóval az általános iskolás fizikát érdemes kicsit átnézni. Milyen vasúti forgalmi vizsgáid vannak?
2023. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót. Villamosvezető ismerősöm is ezt mondta, hogy kis fizika, kis matek előfordulhat. Egész délután azon pörögtem, hogy miért hívnak oda 30-50 embert egy olyan tájékoztató miatt, amit email-ben is elküldhetnének. De, akkor ez a felvételi folyamat első köre már. Ami tök jó, mert hamarosan kezdődik a képzés. :)

Országos vasúti pályahálózatra érvényes tolatásvezető és váltókezelő KTI vizsgáim vannak.

2023. jan. 5. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert! Sajnos a képzés nem kezdődik ilyen gyorsan, a tájékoztató után 2-3 hónap is eltelhet mire elindul a tanfolyam.

Első kör a tájékoztató, második kör az orvosi vizsgálat, majd ezután állítják ki az orvosi határozatot (erre lehet hogy nagyon sokat kell várni). Ha megvan az orvosi határozat és alkalmas vagy, utána fog a BKV felvenni.

2023. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tényleg sokat segítettél. Én még az első I. csoportos alkalmasságimat a MH EK-ban kaptam. Akkoriban még a Mengele volt a pszichiáter, na azt az élményt nem kívánom senkinek. :D Viszont akkoriban még azonnal megvolt az eredmény, talán 2 napot vártam. De azóta sokat változott az egészségügy. Februárban tervezik indítani a képzést a hirdetés szerint, jó lenne, ha elindulna.
2023. jan. 5. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen volt a tájékoztató?
2023. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2023. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!