Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az eladó a leglenézettebb...

Az eladó a leglenézettebb szakma a világon/Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Van attól aljább munka/ foglalkozás?



2023. jan. 11. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs alja munka.
2023. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyáltalán nem lenézett, miért is lenne? Csak azt nézem le, aki hanyagul áll a munkához és cselekvés helyett mindig csak panaszkodik.
2023. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%
A fizetett politikai trollokat lenézem, a dolgozni akaró eladókat nem.
2023. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
kőműves, villanyszerelő, festő
2023. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

magyarországon mindenkit lenéznek, mert a diploma az kell, anélkül nincs élet, akkor is, ha konkrétan arra kaptad, hogy valami vén bölcsész hisztériáját hallgattad félálomban három éven keresztül. (nem azokkal a foglalkozásokkal van bajom, amiket momentán az egyetem nevű iskolatípusban lehet megszerezni, mint pl. tanár, mérnök vagy vegyész, de lássuk be hogy a szakok nagy része semmilyen készséget nem ad, és ténylge csak egónövelésnek jó)

ha elmész mondjuk pont egy országnyit nyugatabbra, akkor ott találni fogsz egy kupac 17 évest, akik csillogó szemmel közlik veled, hogy igen, felvették őket a vágyott üzletlánchoz eladói szakképzésre... talán ezért működnek ilyen viszonylag jól azok az országok, mert lusta rinyagépek helyett okos, értelmes, szorgalmas szakembereket képeznek?

2023. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az túlzás, de valljuk be, azért az eladók többsége Magyarországon nem az eszéről híres, arról nem beszélve, hogy a legtöbb boltban flegma, undok, frusztrált eladókkal találkozol. Tudom, tudom, ők is az élet iskolájába jártak, és természetesen értelmesebbek, mint a (humán) diplomások, mint mindenki, aki középfokú végzettséggel rendelkezik Magyarországon (irónia).


Külföldön azért jobbára értelmesebb, igényesebb emberek dolgoznak boltokban, Magyarországon meg kb. a legalja, tisztelet a kivételnek.

2023. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!