Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön mennyit tudtok...

Külföldön mennyit tudtok spórolni ha a szállás ellátás adott?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ki mennyit tudott össze spórolni mondjuk 1-2 év alatt. Megeri ki menni? Kíváncsian várom a beszámolókat :) köszönöm

2023. jan. 13. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Én ghanaban dolgoztam kb 200000 ftnak megfelelő ottani pénzt
2023. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szállás és étel fizetve van akkor csak azon múlik hogy mennyit költesz saját magadra ???ruha stb….

Ez rajtad múlik.

2023. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ez egyedül csak is tőled függ, hogy mennyire vagy spórolós!

2023. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ez azon is múlik hogy milyen munkakört tölt be nem csak azon hogy mennyire spórolós...


Ha valaki mosogatni megy ki nem fog annyit összespórolni mint egy magánklinikán dolgozó Radiológus főorvos Norvégiában...

2023. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy 1200-1400 eurót meg tudsz spórolni, ha nem költesz semmire és szállás + kaja tényleg biztosított..havi kb. félmilliót simán..sőt, én dolgoztam Amazon raktárban még évekkel ezelőtt (UK), ott havonta 600 ezer Ft-ot tudtam félretenni...ráadásul úgy, hogy szállás és kaja sem volt biztosítva (meg útiköltség sem), és mégis ennyit..de ez az Amazon volt ugye..
2023. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 -ös vagyok, plusz úgy tudtam 600 ezret félretenni, hogy heti 62,5 órákat dolgoztam és éjszakai műszakban..így jöttek ki a számok. Fizikailag tehát ez strapás volt, munkahely szállásomtól 9 km-re volt, amit oda és vissza is biciklivel tekertem le (télen is, és volt, hogy estem a jégen nem egyszer:D:D)..utána meg jöhetett a 12,5 órázás.. Szóval kemény volt, de annyira elismerték a munkámat, hogy pár hét múlva már, amikor a csoportvezetőt helyettesíteni kellett, engem választottak ki a csapatból..bennem bíztak meg a legjobban, hogy végezni fogom a dolgom..és én koordináltam addig az angolok munkáját..szóval baromira felemelő érzés volt..lejárt a szerződésem és meg akarták hosszabbítani, de már nem mentem vissza, mert tényleg kemény volt..de mint írtam, azért fél millió körül félre tudsz tenni bőven, ha van szállásod és kajád..kint megbecsülnek, HA dolgozol..de akkor nagyon.
2023. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!