Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a MOBROG...

Mi a véleményetek a MOBROG nevű fizetős kérdőíveket adó oldalról?

Figyelt kérdés

#GOBROG
2023. jan. 14. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Gagyi
2023. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Szar. Greenpanthera jobb
2023. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Napi 10 eurót megkeresek vele, igaz én Németországban élek és onnan használom.
2023. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan rossz
2023. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
nem rossz. 1500 Ft-ként kikérheted. megbízható.
2023. jan. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ti adóztok utána?
2023. jan. 20. 08:51
 7/11 anonim ***** válasza:
A németeknél évi 430 euróig adómentes, fordulj a NAV-hoz szerintem.
2023. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Napi 10 euró?:)) Szép! Ide is beirom, mert valós, konkrét tapasztalat.

Már ha kifizet. Mostanában ha találnak vmi (számukra) gyanús problémát, pl. ketten is töltetek ki kérdőívet (egy háztartásban élők ugyanazon a gépen) - deaktiválják a fiókot és lenyúlják a keresményedet. Persze ők felveszik a juttatást a munkádért a megbizótól.:)) Tipikus simlis multi. Amellett, hogy rengeteg az időtrabló előzetes kérdés, hiába van kitöltve a regisztrációs lap a fő adataiddal. Úgy hirdeti magát, hogy 150-990ft az átlag kérdőiv fizetése. Az átlag 75 ft. apró. :)) Vicc. 990ft még szinte sose volt. Em beszélve arról, hogy hozzájárulásodat adod az adataid gyűjtésére, egy idegen szerveren pl.

Szóval:

Felejtős oldal máshol sokkal értelmesebben el lehet tölteni az időt- Fillérek, és hasznot hajtasz nagyságrendekkel nagyobb értékben egy profitorientált multi cégnek. Nem éri meg. A Netpanel nem rossz, most nyertem+ sorsoláson 15 ezer ft-os utalványt (ital, üditó:)) - mivel én nem szoktam átváltani, hanem inkább levásárolható utalványra gyűjtöm és néha benevezek tét nélküli extra sorsolásra.

De, a lényeg a MOBROG nagyon inkorrekt volt azzal, hogy valós indok nélkül lenyúlták a pénzünket- mert "csak."

Lehet kérdőívezgetnie- de ezek max. passziók, vami normális munkát kell nézni. Delejtősek...


Nálunk pedig ugye minden ft adóköteles. Bár van éves adómentes értékhatár. De azt ugye dokumentálni kéne. Mivel ezek csak ilyen nyomkodásos munkák, szerintem nem minősülnek vállalkozásnak, mert akkor nagyon beszopnánk-mert ugye a KATA megszűnése miatt cégnek csak szl.val lehetne,+ könyvelni és adózva lehetne- és ugye emiatt senki nem fog átalányadózni,(havi fix befizetés) de ha van itt könyvelő javitson ki. (ha diák vagy vagy nyugdíjas némileg egyszerűbb,de nem árt megbeszélni a NAV-al az adózást- tekintve, h gyakorlatice rálátnak a számláinkra, a Paypalra is, ha akar)

2023. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Sosem tudok náluk egyetlen kérdőívet sem kitölteni.
2023. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha küldenek is rendszeresen kérdőíveket, csak nagyon kevés tölthető ki belőle, mert kirostál.

Előnye, ha nagy nehezen összejön az 1500 Ft, akkor azonnal utalják is.

2023. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!